تاریخ درج خبر : 1393/05/15
کد خبر : ۳۲۹۰۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دفاتر دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی تامین شد

سایت استان: معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمهیدات و برنامه ریزی های لازم در خصوص تامین دفاتر دانش آموزی جهت توزیع در سطح استان اندیشیده شده است و هیچ گونه دغدغه ای از این بابت وجود نخواهد داشت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالحمید جهانبین با بیان اینکه سهمیه دفاتر دانش آموزی به صورت نامحدود به استان اختصاص داده شده است افزود: با انجام فراخوان از واحدهای توزیع کننده لوازم التحریر، مباشر توانمند و دارای صلاحیت لازم تعیین خواهد شد.

03-IMG_5553

جهانبین اظهار داشت: امسال دفاتر دانش آموزی با کیفیت و قیمت مطلوبتر نسبت به سالهای گذشته در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع خواهد شد.

وی افزود: به دلیل این که دفترچه جزء اقلام اساسی سبد لوازم التحریر دانش آموزان می باشد قبل از بازگشائی مدارس همانند سال های گذشته توزیع دفترچه دانش آموزی صورت خواهد پذیرفت.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به حجم بالای تقاضا جهت دفاتر دانش آموزی افزود: با توجه به تامین نامحدود این دفاتر هیچ گونه کمبودی در آغاز سال تحصیلی جدید وجود نخواهد داشت و زمینه برای سوء استفاده های احتمالی از شرایط و حجم بالای تقاضا به کمترین میزان ممکن خواهد رسید.

وی با بیان این که همزمان با برگزاری نمایشگاه های پاییزه، غرفه ای به منظور عرضه مستقیم لوازم التحریر در نظر گرفته می شود، اظهار داشت: برای جلوگیری از اجحاف در حق مصرف کنندگان، از توان بازرسان صنعت و معدن، اصناف و اتحادیه در نظارت بر اجرای تفاهم نامه تامین دفاتر استفاده شده و چگونگی تولید و عرضه کالا در شبکه و قیمت های عرضه لوازم التحریر از سوی تولید کنندگان و خرده فروشان بررسی می شود.

جهانبین متذکر شد: قیمت این دفترچه ها با توجه به تخفیف عرضه در نمایشگاه حتماً 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار به فروش می رسند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد