تاریخ درج خبر : 1393/05/16
کد خبر : ۳۲۹۵۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

«دکتر فروزان» منتخب اول پزشکان عمومی استان شد

سایت استان: انتخابات هیئت مدیره انجمن پزشکان عمومی استان برگزار شد.

به گزارش سایت استان، در روز رای گیری برای تعیین اعضای هیات مدیره انجمن پزشکان عمومی استان، دکتر فروزان به عنوان منتخب اول پزشکان عمومی استان با 40 رای انتخاب شد.

IMG_3628

عضو هیئت موسس انجمن پزشکان عمومی استان در حاشیه این رای گیری به خبرنگار سایت استان گفت: انجمن پزشکان عمومی به عنوان یک تشکل صنفی در اکثر استانهای کشور تشکیل شده است.

دکتر محمدکاظم نظری افزود: برای انتخابات امروز اطلاع رسانی گسترده ای از طریق نشریات و ارسال پیامک برای پزشکان عمومی استان صورت گرفت.

دکتر نظری تعداد اعضای هیئت مدیره را شامل 7 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی البدل عنوان کرد و بیان داشت: برای اولین دوره انتخابات این انجمن 12 نفر کاندید شده بودند که آقای دکتر فروزان توانست رای اول را به خود اختصاص دهد.

IMG_3588

عضو هیئت موسس در ادامه گفت: دکتر طالب نظری، دکتر جاوید، دکتر محمدکاظم نظری، دکتر کیان دهراب پور، دکتر کرمی زاده و دکتر وفایی به ترتیب بیشترین رای را کسب کرده و به عنوان دیگر اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند ضمن اینکه دکتر بنام و دکتر محمدی نیز به عنوان اعضای علی البدل این انجمن تعیین شدند.

وی تصریح کرد: همچنین با رای پزشکان عمومی، دکتر عبادی به عنوان بازرس این انجمن انتخاب شد.

این پزشک عمومی در ادامه گفت: این انتخابات همزمان در شهرهای دهدشت و گچساران نیز برگزار شد.

دکتر نظری از برگزاری بدون شائبه این انتخابات سخن گفت و خاطرنشان کرد: علاوه بر نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان، نماینده فرمانداری بویراحمد و دو نفر از سوی انجمن پزشکان عمومی کشور بر این انتخابات نظارت داشتند.

نظری در پایان گفت: کلیه پزشکان عمومی می توانند با تکمیل فرم عضویت، یکی از اعضای این انجمن تازه تاسیس باشند.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از مراسم:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    آقای ناشناس مگر چندنفر ّدکتر عمومی در یاسوج هست؟ این تعدادیعنی 90%شرگت کردن ورای دادن آفرین بر اینها که اهمیت تشکلهای صنفی را درک کردند. وقتی اطلاعات نداری نظر منفی نده

  • ناشناس گفت:

    این همه سرو صدا برای 40 نفر! خوب معلومه که باید اول بشه. کسی نیومد که رای بده با این سالن خالی

پربازديد