تاریخ درج خبر : 1393/05/16
کد خبر : ۳۳۰۳۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای حکم شلاق در ملاء عام در لنده

سایت استان: حکم شلاق یک محکوم به اتهام « شرکت در نزاع دست جمعی و ضرب و جرح ، اخلال در نظم و امنیت عمومی» در شهرستان لنده با حضور مردم این شهرستان در ملاء‌ عام اجرا شد.

595با حکم دادگاه عمومی شهرستان لنده و تائید دادگاه تجدید نظر استان کهگیلویه وبویراحمد، حکم شلاق محکوم ‌علیه «و.ش» که به اتهامات « شرکت در نزاع دست جمعی و ضرب و جرح ، اخلال در نظم و امنیت عمومی» به تحمل ۷۰ ضربه شلاق محکوم شده بود، در میدان انقلاب جلوی اداره ثبت احوال شهر لنده به مرحله اجرا درآمد.

بنا بر اعلام قاضی دادگاه عمومی شهر لنده اجرای حکم در محل اجرا حکم، این مجرم به دلیل « شرکت در نزاع دست جمعی و ضرب و جرح ، اخلال در نظم عمومی» محاکمه و به ۵ ماه حبس تعزیری و تحمل ۷۰ ضربه شلاق در ملا عام محکوم شده بود. اجرای حکم پس از قرائت متن حکم صادره از سوی دادگاه عمومی شهرستان لنده در محل انجام شد.

در حاشیه اجرای این حکم مردم نیز از نیروی انتظامی و دادگاه عمومی شهرستان لنده به واسطه صدور و اجرای احکام قضایی صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و خواستار برخورد شدید دستگاه قضا با بر مخلان امنیت و آرامش مردم شده و حمایت خود را نیز اعلام داشتند.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پارسا گفت:

    ضمن عرض سلام وخسته نباشید از قاضی محترم واز تلاش شما عزیز در برقراری امنیت در سطح شهر لنه تقدیر وتشکر را دارم.

  • sajad گفت:

    با سلام..ما از قاضی جدید که شهرستان لنده را به شهری ارام تبدیل کردند تقدیر وتشکر میکنیم….انشالا که موفق باشند…یاعلی

پربازديد