تاریخ درج خبر : 1392/04/05
کد خبر : ۳۳۰۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار استان در دولت روحانی به روایت سایت حامی جلیلی !

سایت استان: یکی از سایتهای محلی استان، که در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به صورت تمام قد از سعید جلیلی حمایت می کرد و متولی برنامه های وی در سفر به استان بود و حتی عکس خبرنگار این سایت در حالی که کفشهای جلیلی را حمل می کرد مدتی سوژه رسانه های استانی بود،  در نوشتاری از گمانه زنی افرادی که کاندیداهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت روحانی هستند نام برده است.

26

این سایت که مدعی است این اطلاعات را از منابع خبری در اردوگاه اصلاح طلبی بدست آورده از رایزنی برای انتخاب استاندار استان در این گروه خبر می دهد و معلوم نیست با چه اهدافی دست به انتشار این نوشته زده است. متن نوشته را در پی می خوانید:
 طیف اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از دو گروه دکتر عارف نامزد انتخابات یازدهم ریاست جمهوری که برخی معتقدند کناره گیری وی سبب پیروزی رئیس جمهور منتخب شد از یکسو و در سوی دیگر طیف حامیان ” دکتر حسن روحانی ” رئیس جمهور یازدهم قرار دارند.

براساس اخبار دریافتی ، برخی گمانه زنی ها با نیروهای نزدیک به ” حسن روحانی ” رئیس جمهور آینده از سوی برخی بزرگان اصلاحات در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخاب استاندار اصلاح طلب این استان در دولت یازدهم آغاز شده و از سویی برخی دیگر معتقدند تا زمانی که کابینه دولت یازدهم بویژه شخص وزیر کشور مشخص نشود امکان معرفی و مشخص شدن استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد.

27

آنچه که اخبار دریافتی از سوی برخی منابع می گوید گزینه های استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد را به ترتیب آقایان ” سید ضیاء الدین رضاتوفیقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دولت اصلاحات ” ، ” علی مندنی پور رئیس کانون وکلای ایران ” ، ” سیدباقر موسوی نماینده بویراحمد و دنا در مجالس پنجم و ششم شورای اسلامی ” ، ” خداداد غریب پور فرماندار آخر اصلاحات در بویراحمد و دنا ” ، ” مهندس محمد بهرامی شهردار سابق یاسوج و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان ” ، ” مهندس لطیف رستاد نامزد انتخابات کهگیلویه در مجلس هشتم ” تشکیل می دهند.

از سویی عده ای معتقدند استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد می بایست اصلاح طلب غیربومی باشد که بنظر می رسد اگر این اتفاق بیفتد نگرانی در اردوگاه اصلاح طلبان این استان در آینده ای نه چندان دور قابل مشاهده باشد.

بهرحال باید منتظر ماند و دید که آیا اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد همانند اصولگرایان این استان که توانستند اولین استاندار بومی را بنام خود ثبت کنند می توانند مجوز استاندار بومی از دولت تدبیر و امید ” را بگیرند یا خیر؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهنام شمسی زاده گفت:

  انتخاب آقای مهندس لطیف رستاد و آقای مهندس خداداد غریب پور و آقای موسوی به عنوان کاندیدای استانداری استان جای بسی خرسندی است و حتما” آقایان منتخب جزء بهترین ها هستند. آرزوی توفیق و سربلندی را برای تک تک شان دارم.

 • واقعا جای تاسف است که یک عده دنبال طرح خود هستند و رسانه ها هم آنها را مطرح می کنند
  فکر کنم افراد مفید و به روز تری از این افراد در استان وجود دارد که بهتر است شما رسانه به آنها بپردازید
  به عنوان یک مخاطب از شما گروه رسانه توقع است کسانی را معرفی کنید که درک و فهم فرهنگی و اجتماعی و رسانه ای داشته باشند و فردا خودتان را درک کنند

 • اصلا طلب گفت:

  نفر ششم در سایت مورد اشاره میر محمدی است نه رستاد !شما که خبر را کپی کردین چرا تحریف نمودین؟کار شما بدتر از آن سایت در بی اعتمادی نسبت به خونندگان است.لطفا اصلا کنید.

پربازديد