تاریخ درج خبر : 1392/04/05
کد خبر : ۳۳۰۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت بی سر و سامان بهداشت و درمان در کهگیلویه

سایت استان: نادر باشتی

 مدت یک سال است که مردم شهرستان کهگیلویه بدلیل مشکلات عدیده بهداشتی و درمانی در بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی دارند جان میدهند و بارها اخبار ان از طریق سایت های مختلف خبری و رسانه ها به گوش مسئولان رسیده ولی متاسفانه کسی اقدامی نکرده یا مردم بی اطلاعند.

25

جناب اقای فرماندار مدت یکسال و نیم هست که ساختمان اوراژانس تکمیل شده و بارها مسئولان قول افتتاح ان را دادند ولی کو؟

آزمایشگاه مرکزی که حدود یکسال است که نیمه تعطیل میباشد و مردم در ازمایشگاههای خصوصی با هزینه چند برابر دارند ازمایشات خود را انجام میدهند مگه قرار نبوده ظرف مدت دو ماه ساختمان تکمیل شده ان که دویست متر بیشتر زیر بنا ندارد در دکراسیون داخلی ان تغییراتی داده شود جناب اقای فرماندار ساخت یک خانه دویست متری حداکثر سه ماه زمان میبردمسئولان دارند چکار میکنند؟

رادیولوژی لنده و قلعه رییسی الان سه سال است که ساختمان ان اماده هست و تجهیزات ان دو سال قبل پولشان پرداخت شده و بارها مسئولان قول افتتاح ان را دادند ولی شنیدیم تجهیزات نو آن نیامده و تاریکخانه رادیولوژی بیمارستان امام سجاد که کاملا فرسوده میباشد را آوردند ما از خیر تجهیزات نو گذشتیم نوش جان مسئولان حداقل با همین تجهیزات قدیمی و از کار افتاده افتتاحش کنید.

جناب اقای فرماندار شما به خودتان زحمت بدهید و در فاصله پنج متری محل کارتان یک سری به کلنیک امام سجاد و کلنیک دندانپزشکی بزنید ببینید دندانپزشکان ساعت هشت به محل کار می ایند و ساعت نه به مطب شخصی میروند و در کلنیک امام سچاد هم متخصصین حداکثر یک ساعت حاضر میشوند ودر مطب شخصی کار میکنند .

مردم فقیر و بیچاره کهگیلویه باید همه خدمات پزشکی و دندانپزشکی را ازاد دریافت کنند؟ در کجای کشور به اندازه دهدشت زیر میزی از بیماران دریافت می شود؟

جناب آقای فرماندار پول فیکس پیمنت پزشکان متخصص دهدشت که ماهی سه میلون تومان هست و بخاطر محرومیت و نگرفتن زیر میزی باید به انها پرداخت شود در سال گذشته به خاطر بی عرضگی مسئولان شبکه پرداخت نشده و ظاهرا این پول بین مسئولان دانشگاه توزیع شده است. چه کسی باید پاسخگو باشد؟
امولانس هایی که دو سال قبل به دهدشت اختصاص داده شده بود هنوز تحویل نشده است و هزاران مشکل بهداشتی و درمانی دیگر که متاسفانه مسئولان شبکه در هفته جمعا یک روز هم سر کار حاضر نمی شوند که پاسخگوی مشکلات روز مره مردم باشند تا چه برسد به پیگیری این مشکلات جناب اقای فرماندار ما که از مسئولان دانشگاه و نماینده به ظاهر مردمی قطع امید کرده ایم حداقلی شما فکری کنید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد