تاریخ درج خبر : 1392/04/05
کد خبر : ۳۳۱۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

احمدی نژاد به خاطر ظلمی که به مردم کرده باید در دادگاه حاضر شود

سایت استان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از اظهارات غلامحسین الهام مبنی بر این که احمدی نژاد با حضرت ولی عصر(عج) به زمین بازخواهد گشت تصریح کرد: آقای احمدی نژاد تنها جایی که باید حاضر شود در دادگاه برای پاسخگویی به ظلمی است که به مردم و حزب اللهی ها کرده است چرا که اگر قرار باشد امثال آقای چاولز و احمدی نژاد همراه با امام زمان (عج) بیایند که باید در آن دوره نیز منتظر فجایعی مثل اختلاس ۳ هزار میلیاردی باشیم.

828

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خانه ملت در خصوص اظهارات غلامحسن الهام مبنی بر بازگشت محمود احمدی نژاد همراه با امام زمان(عج) گفت: این حرف بسیار نامربوط است و این دست از مسائل حوزه هایی است که علما و مراجع به آن ورود پیدا نمی کنند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:آقای احمدی نژاد تنها جایی که باید حضور و ظهور پیدا کند نه همراه امام زمان (عج) که دادگاه است تا به ظلم هایی که به مردم کرد، رسیدگی شود.
حقیقت پور در ادامه این مطلب تاکید کرد: آقای احمدی نژاد به خاطر تحقیر حزب اللهی ها، به خاطر شکستی که به اصولگرایی تحمیل کرد باید به دادگاه برود و آقای الهام نیز حرف بی جایی زده است و از اساس در جایگاهی نیست که بخواهد در خصوص یاران حضرت ولی عصر(عج) اظهار نظر کند.
وی ادامه داد: گویا اطرافیان آقای احمدی نژاد احساس کرده اند عده ای آدم خل وضع، مردمان این کشور هستند که هر چه گفتند قبول کنند؟
حقیقت پور هم چنین در این خصوص افزود: حضرت امام (ره) با آن عظمت و بنیان هرگز در این حوزه ها ورد پیدا نکرد و قطعا مراجع ما آرام نخواهند نشست.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد:اگر قرار باشد امثال آقای چاولز و احمدی نژاد همراه با امام زمان بیایند که باید در آن دوره نیز منتظر فجایعی مثل اختلاس ۳ هزار میلیاردی باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • morderazi گفت:

    …………….
    کامنت های توهین آمیز منتشر نخواهد شد.

  • مهمان گفت:

    آقای حقیقت پور دیر بیدار شدید بعد از 8سال تاز متوجه شدید که احمدی نژاد به این ملت خیانت کرده شماهم در جرم اوشریک هستید. چرا آن موقعه این حرفهارا نزدید. اتفاقا این ملت هرچه بدبختی دارد از گروهی است تحت عنوان حزب الهی دروغین احمدی نژاد والهام وامثالهم ازشکم همین حزب اله بیرون آمد. فراموش کردید 30سال پیش امام فتیله حزب جمهوری که بعد شد حزب اله را پایین کشید.مردم را بادروغ ودغل نمی توان زنجیر کرد. تمام ملت ایران طرفدار حزب اله واقعی هستند. نه حزب الهی که همچنان خوارج کج فهم وبرخلاف جهت مردم حرکت میکنند.

پربازديد