تاریخ درج خبر : 1392/04/05
کد خبر : ۳۳۱۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

قطع تماس تصویری رایتل !

سایت استان: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید: قطع امکان مکالمه تصویری رایتل منطقی نیست و باید امکان استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه به طور کامل برای مردم فراهم باشد.

بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قطع تماس‌های تصویری رایتل و سردرگمی مشترکان آن گفت: هم اکنون تکنولوژی در دنیا با سرعت بالایی به روز می‌شود و باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود که از این موضوع عقب نمانیم. وی ادامه داد: با توجه به ارتقای سطح تکنولوژی در جهان باید به نحوی حرکت کنیم که از همه امکانات استفاده کنیم و نباید فضا را برای سوءاستفاده فراهم کنیم.
نعمتی تاکید کرد: هم‌اکنون رایتل به عنوان ارائه‌دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه یکی از تکنولوژی‌های روز به شمار می‌رود و اگر نتوانیم از این تکنولوژی که برای کشور مهیا شده است، استفاده کنیم دیگران از این خلأ ایجاد شده به سود خود استفاده خواهند کرد و شاید از این فرصت سوءاستفاده
کنند.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه زمانی استفاده از ویدئو شرایط سختی داشت، گفت: اما الان کسی توجهی به ویدئو نمی‌کند و تماس تصویری هم ممکن است عطشی در جامعه ایجاد کند، اما پس از گذشت مدتی عادی خواهد شود و به نظر بنده قطع تماس تصویری رایتل هم‌اکنون غیرمنطقی است و باید نحوه استفاده صحیح از آن نهادینه شود.

منبع:روزنو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد