تاریخ درج خبر : 1392/04/05
کد خبر : ۳۳۱۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای هماهنگی استان هفته قوه قضائیه را تبریک گفت

سایت استان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با انتشار بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، هفته قوه قضائیه را تبریک گفت:
در این اطلاعیه آمده است:

بسمه تعالی

شهید دکتر بهشتی یکی از اسوه‌های درخشان فکری و سیاسی انقلاب اسلامی بشمار می‌آید. بزرگ مردی که سخنران بلامنازع عصر خود بود، اما به مرز سخن بسنده نمی‌کرد، بلکه به کنه مسائل آگاه بود،‌آنها را تحلیل می‌کرد و خود به آنچه می‌گفت عمل می‌نمود. سید والا‌مقام شهید دکتر بهشتی فصلی نو و بستری مناسب در احقاق حق مردم و برقراری عدالت در جامعه گشودند که رشحات مبارک آن سرمایه‌ای عظیم برای سیستم قضائی کشور شد. اندیشه سیاسی و اجتماعی شهید بهشتی ناشی از ایدئولوژی اسلامی بود و در راه اعتلای اسلام و حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی ملت مسلمان ایران ذره‌ای عقب‌نشینی و کوتاهی نکرد و به تعبیر امام راحل(ره) شهید بهشتی مظلوم زیست، مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود.»

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و دیگر شهدای والامقام فاجعه هفتم تیر، بر ادامه راه پرافتخار ایشان تاکید نموده و هفته قوه‌ی قضائیه را به همه تلاشگران عرصه قضاوت بویژه ریاست محترم و کارکنان خدوم قوه قضائیه تبریک گفته و به اطلاع عموم مردم میرساند مراسم بزرگداشت سی و دومین سالروز شهادت شهدای والامقام هفتم تیر در سراسر نفاط استان برگزار میگردد. این مراسم در شهر یاسوج روز شنبه مورخ8/4/92راس ساعت 10صبح در مسجد صاحب الزمان “عج”برگزار می شود.بدین وسیله از آحاد مردم ولایتمدار و انقلابی جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد