تاریخ درج خبر : 1393/05/17
کد خبر : ۳۳۲۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به مناسبت روز خبرنگار

سایت استان: داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی 17 مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، در این پیام آمده است: عشق، امید و آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان، حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌ کنند.

rouznamenegar_l
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی فرا رسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در متن این پیام آمده است:
عشق، امید و آرمان های تعالی بخش یک ملت، سرخط های خبری روزانه خبرنگاران و راویان، حقیقتی است که برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی، پویا و بانشاط از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌ کنند.
۱۷ مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.
خبرنگار، وجدان بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش است و آگاهی فرهنگی، پویایی اجتماعی و سلامت فکری جامعه در گرو کوشش‌ ها و مجاهدت های خبرنگاران و اصحاب قلم است.
۱۷مردادماه روز ارزشمند خبرنگار، فرصتی است تا اینجانب به نمایندگی از مجموعه بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان و فقیدان عرصه قلم، رسانه و آگاهی بخشی، صمیمانه ترین تبریکات و تحیات خود را در این روز ارزشمند به تمامی عزیزان خبرنگار، صاحبان اندیشه و قلم، گزارشگران و تصویر برداران عرصه اطلاع رسانی و روشنگری اعم از خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی استانی، صدا و سیما و نشریاتی که با رعایت امانت و در کمال صداقت برای ثبت رویدادها در عرصه تولید و انعکاس اخبار، برنامه ها و فعالیت های مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان بی وقفه تلاش شبانه روزی داشته و با اطلاع رسانی شایسته سطح آگاهی و مشارکت مردم جامعه را در اجرا و پیشبرد برنامه های این سازمان ارتقا می بخشند، تقدیم نموده و از درگاه خداوند متعال برای ‏فعالان و پیشگامان عرصه ‎ارتباطات در استان کهگیلویه و بویراحمد و سراسر کشور استمرار توفیق خدمت به ‏ایران اسلامی را مسالت می نمایم.‏

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد