تاریخ درج خبر : 1393/05/17
کد خبر : ۳۳۲۰۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک خانه مطبوعات استان به مناسبت روز خبرنگار

سایت استان: خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، متن پیام خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است:

به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید…

روز خبرنگار روز کسانی است که به رغم بسیاری از کمبودها و سختی ها، با اطلاع رسانی درست و نقد و تحلیل های آگاهانه برای بهبودی امور گام بر می دارند و بی ادعا به رسالتشان فکر میکنند.

imagesا

شان، منزلت و مقام خبرنگار در عرصه اطلاع رسانی بدان جهت والاست که در جهت ارائه آگاهی به مردم تمام سعی و همت خویش را به کار می بندد و با تمام خلوص و صداقت هر آنچه دارد در طبق اخلاص می گذارد.

ارائه اطلاعت صحیح به منظور دستیابی و دسترسی به واقعیات محیط اطراف، با وجود عوامل گوناگونی که در فرایند انتقال وتبادل اطلاعات، از رویداد تا خواننده وجود دارد، کار ساده ای نیست و این مهم ،رسالت کاری یک خبرنگار را بیشتر نمایان می سازد .

17 مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی هرسال بهانه‌ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت ودست مریزاد بگوییم. قطعا ادامه راه این شهید برای هر خبرنگاری افتخار و برای کشور اسلامی ایران مایه مباهات است.

در این روز گرامی آرزو می کنیم که خبرنگاران ارجمندِ حماسه های فرهنگی و هنری ایران اسلامی، هر چه زودتر به خواسته‌ها و مطالبات صنفی خود دست یابند و در سایه امنیت شغلی، تأمین اجتماعی و رفع نیازهای حرفه‌ای خود با سلامت و آرامش، دغدغه‌ای به جز نگارش و انعکاس اخبار موفقیت‌های فرهنگی و هنری کشور عزیزمان نداشته باشند.

جمشد ضرابی

رئیس خانه مطبوعات استان

کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد