تاریخ درج خبر : 1393/05/17
کد خبر : ۳۳۲۸۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

قول زارعی برای حل مشکل کم آبی عشایر سرگچینه

سایت استان: نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از پیگیری حل مشکل کم آبی عشایر منطقه سرگچینه یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان، مدیرکل امور عشایر استان، معاون فرماندار بویراحمد، رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد و رئیس مسکن و شهرسازی بویراحمد از دیگر مسئولانی بودند که در این دیدار حضور داشتند.

IMG_3631

غلام‌محمد زارعی در دیدار با عشایر سرگچینه با بیان اینکه باید برای خدمت به عشایر در این استان همه توان خود را به کار گیریم، اظهار کرد: مردم استان ما همه ریشه در زندگی عشایری دارند و نباید اجازه دهیم که زندگی عشایری به فراموشی سپرده شود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان ما در همه صحنه‌ها به دلیل روحیه عشایری و حفظ این روحیه در صف اول دفاع از انقلاب قرار داشته و امروز وظیفه همه است که به عشایر کمک کنند.

زارعی سپس با بیان اینکه در منطقه عشایرنشین سرگچینه سه طایفه عشایری اعم از بهمنیاری، عبداللهی و سادات زندگی مسالمت‌آمیزی در کنار یکدیگر دارند، تصریح کرد: این مردم در بسیاری خدمات از جمله آب و برق و جاده در تنگنا هستند و باید برای رفع این مشکلات چاره‌جویی اساسی کرد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک چاه آب عمیق در این منطقه از 20 سال قبل حفر شده است، تصریح کرد: برای راه‌اندازی این چاه همه مسئولان پای کار بیایند، همان‌گونه که شرکت توزیع برق قول داده که ترانس مربوط به آن را تهیه کند.

گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ظریف گفت:

    مقایسه کنید زارع را با تاج گردون. خیلی ساده است. ادبیات تاجگردون حکایت از پختگی و درایت دارد اما ادبیات آقای زارع سطحی و کم محتوا ست. در کلام زارع هیچ امیدی بر نمی خیزد . سخنان وی مایه ندارد . بی مایه گی سخنانش حکایت از ناکارآمدی اوست .او عملکمردی ندارد چون در انجام امور علم و دانش و پختگی در قد و قواره یک نماینده را ندارد. در مقابل تاجگردون با چیره دستی و مهارت کاری کلامش مایه دار است . میداند که چه می گوید وبرای که می گوید. و براستی مردم بویراحمد و دنا را چه می شود که نمیتوانند طرحی نو در اندازند با آمدن به صحنه انتخابات از میان نامزدان فردی را برگزیند که مایه باشد که یتواند با تدبیر و تدبر چرخهای وامانده ی این دیار عقب نگهداشته شده را باز به چرخش در آورد

پربازديد