تاریخ درج خبر : 1393/05/18
کد خبر : ۳۳۲۹۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تلاش خبرنگاران برای مهار آتش سوزی در جنگل‌های سپیدار/ تصاویر

سایت استان: خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی به کمک جنگلبانان سختکوش آمده و آتش جنگل‌های سپیدار یاسوج را خاموش کردند.

شامگاه پنجشنبه خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی به همراه جنگلبانان سختکوش شهرستان بویراحمد در اقدامی جهادی موفق به خاموش کردن آتش در ده‌ها هکتار از جنگل‌های منطقه سپیدار شهر یاسوج شدند.

13930516000519_PhotoA

این خبرنگاران که به همراه رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد و همراه با نماینده بویراحمد و دنا در حال بازدید از منطقه سپیدار بودند به ناگاه با آتش‌سوزی گسترده جنگل‌های منطقه روبه‌رو شدند.

خبرنگاران در ادامه با دیدن آتش، با رها کردن ادامه بازدید، از ساعت 16 الی ساعت 22 به همراه جنگلبانان در تلاشی جهادی موفق به خاموش کردن آتش در این عرصه جنگلی شدند، به حدی که امین صداقت عکاس و خبرنگار به دلیل تنگی نفس حاصل از تلاش برای خاموش کردن آتش مجبور به انتقال به شهر شد.

رئیس منابع طبیعی شهرستان بویراحمد که خود از اولین خبرنگاران این استان است به همراه خبرنگاران حاضر تلاش زیادی برای اطفای آتش داشتند که در این میان تلاش کودکان و زنان برای خاموش کردن آتش در نوع خود صحنه‌های جالبی را به وجود آورده بود.

شاهرخ کناری معاون فرماندار بویراحمد نیز که در صحنه حضور داشت با هدایت سایر دستگاه‌ها از جمله هلال‌احمر در خاموش کردن این آتش سهم عمده‌ای داشت.

این روزها جنگل‌های زیادی از شهرستان بویراحمد به دلیل سهل‌انگاری مسافران در آتش می‌سوزد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • برزگر گفت:

    به نظر میرسه این آتیش رو خودشون روشن کرده باشند؟؟؟؟نه!!!!!!!!!!!

پربازديد