تاریخ درج خبر : 1393/05/18
کد خبر : ۳۳۴۰۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ابراز نارضایتی مدیر خانه مطبوعات از برگزاری جلسه تجلیل از خبرنگاران

سایت استان: مدیرخانه مطبوعات استان از برگزاری جلسه تجلیل از خبرنگاران رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری ها و سایت‌های خبری ابراز نازضایتی کرد.
جمشید ضرابی در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران استان در استانداری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اقدامات استاندار محترم و مجموعه معاونان وی در حمایت از خبرنگاران جای تقدیر فراوان دارند چون در جلسات مختلف به معنای واقعی کلمه نشان دادند که پیگیر مشکلات صنفی، معیشتی و رفاهی خبرنگاران هستند گلایه ما در این بخش متوجه اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی است.

ضرابی
وی با ابراز نارضایتی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در جلسه‌ای که با حضور آقای کمالوندی مدیرکل ارشاد، معاون مطبوعاتی، دانشی رئیس هیئت مدیره، ضرابی رئیس خانه، زریرحجتی، داریوش بهنیازاده و حمید جهان از اعضای هیئت مدیره مطبوعات برگزار شد که نسخه مصوبه آن در اداره فرهنگ و خانه مطبوعات موجود است همه اعضای حاضر در جلسه براین امر اتفاق نظر داشتند که جلسه تجلیل از خبرنگار در اداره فرهنگ ارشاد اسلامی به طورجداگانه برگزار شود و حوزه استانداری یا ادارات دیگر اگرقراراست جلسه‌ای پیرامون تجلیل از خبرنگاران داشته باشند اختیار با همان دستگاه است.
وی عنوان داشت: در جلسه تجلیل از خبرنگاران اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات کمترین نقش را داشتند فقط در چند مورد آن هم در باره معرفی اسامی افراد سخنران جلسه با اینجانب مشورت شد که آقای دهرابپور به نمایندگی از نشریات، هوشنگ جهانبین به نمایندگی از سایت‌های خبری و عدالت نسب به نمایندگی از خبرگزاری‌ها معرفی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خبرنگار گفت:

  برادر من شما رفیق فلان و شریک اون یکی شدی انگار!
  اگه همه که هیچ، شخص شما به عنوان مدیرخانه مطبوعات مخالف بودین چرا جلو استاندار و بقیه خبرنگارا نگفتین تا جوابشونو همونجا بگیرن؟!
  اونوقت آخر جلسه و توی جمع خبرنگارای دست از همه جا کوتاه می
  گین من مخالف بودم؟ خود شما خواستین جلسه اونجا برگزار بشه وگرنه محمدپور کی بود که جلوی بچه ها رو بگیره، این چندمکین باره که با محمدپور دست به یکی می کنن تا حق خبرنگارا نادیده گرفته بشه،‌به امید روزی که دست امثال محمدپور از مجموعه ارشاد و شرش از سرش خبرنگارا کنده بشه…

 • کارشناس گفت:

  احسنت بر اقای ضرابی واقعا ایشان شخصیتی با سواد و متین و با صداقت هستند.

 • حرف ناب گفت:

  در حرف ناب چت کنید
  چت روم مجازی در سایت حرف ناب راه اندازی شد
  در این چت روم می توانید در مورد موضوعات رایج روز باهم به بحث بنشینید
  آدرس
  http://www.harfenab.ir/index.php/chat.html

 • […] ابراز نارضایتی مدیر خانه مطبوعات از برگزاری جلسه تجلیل… […]

پربازديد