تاریخ درج خبر : 1392/04/06
کد خبر : ۳۳۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از جوانان برگزیده استان/تصاویر

سایت استان: به مناسبت هفته جوان  با حضور مسئولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد 20 جوان برگزیده از دستگاه‌های مختلف این استان در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) تجلیل شدند.

در این مراسم که استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان این استان حضور داشتند از این تعداد جوانان دستگاه‌های اجرایی تجلیل شد.

در این مراسم استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته جوان اظهار داشت: برای خدمت همه باید با نیروی جوانی که در ذات انسان نهفته است کار و تلاش کنیم.

91

سید حسین صابری جوانی را به همت و تلاش دانست و گفت: نباید جوانی را به سن شناسنامه‌ای در نظر گرفت بلکه همه کسانی که در سن میانسالی و پیری به مردم خدمت می‌کنند، جوان هستند.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امروز از جوانان انتظار می‌رود که برای ساختن کشور و استان خود همپا با تجربه‌ها تلاش و همت به خرج دهند چراکه کشور بیش از هر زمان به تلاش جوانان برای ساخته شدن نیاز دارد.

صابری در ادامه حضرت علی‌اکبر (ع) را الگوی بی‌بدیل برای جوانان دانست و گفت: باید از همه خصلت‌های آن جوان بصیر از جمله رشادت و بصیرت ایشان نهایت استفاده را برد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، تحمل سختی برای رسیدن به جایگاه‌های بزرگ را لازمه رشد جوانان دانست و افزود: بر همین اساس باید جوان خود را در معرض سختی قرار دهد.

صابری با بیان این‌که جوانان در نظام اسلامی از مزیت‌هایی بهره می‌برند که ما در دوره جوانی از آن‌ها بهره‌ای نبرده‌ایم، تصریح کرد: چیزهایی را در دوره پیش از انقلاب دیدیم که امیدواریم هیچ‌گاه نصیب نسل جوان امروزی نشود.

وی عنوان کرد: جوانان امروزه در محیطی پاک و سالم زندگی می‌کنند و اگر سختی‌هایی در امور اقتصادی مشاهده می‌شود اما آسایش و امنیتی وجود دارد که در هیچ دوره‌ای وجود نداشته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیاز اصلی توسعه این استان را توجه به قشر جوان دانست و گفت: باید در همه امور به جوانان خود بهای بیشتری بدهیم.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد