تاریخ درج خبر : 1393/05/18
کد خبر : ۳۳۴۱۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک فرماندار بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

سایت استان: فرماندار بویراحمد با صدور پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، متن پیام هوشنگ یاری پور در پی می آید: farmandarrrrrrrrr

بسمه تعالی

“ن والقلم و ما یسطرون ”
خبرنگاران، چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم در عرصه تحولات و رخدادهای مهم و تاثیرگذار در جامعه هستند که رسالت حرفه‌ای خود را همواره از دریچه تعهد، صداقت و امانت داری جستجو می‌کنند .
وچه زیباست خداوند قادر متعال به قلم که مظهر آفرینش است، سوگند یاد می کند و آن را می ستاید،چرا که خود نیز آفریدگار بی همتا است قلم ودیعه گرانبها الهی است که ارزش مرکبش همسنگ و یا بالاتر از خون شهیدان دانسته است زیرا قلم متعهد مشعل فروزان علم و بیداری جامعه از جهل نادانی است و راه رشد و تعالی انسان را به او نشان می دهد .
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و وجدان بیدار جامعه و تصویر گر زمان خویشند و سلامت فکری و فرهنگی جامعه ، مرهون تلاش های خستگی ناپذیر آنهاست .
شهادت شهید خبرنگار، محمود صارمی و روز خبرنگار، تداعی‌گر زحمات قشری است که شبانه روز برای آگاهی بخشی به جامعه و استمرار حیات آن تلاش می‌کند و در پیشبرد این رسالت سترگ و خطیر، هرگونه رنج و محنت بر خود همواره کرده و حتی جان به کف نهاده است.
بی شک امروز خبرنگاران و رسانه ها رسالتی بس خطیر در عرصه آگاهی بخشی و نهادینه کردن فرهنگ جامعه در سطوح مختلف و توسعه و پیشرفت و آبادانی هر جامعه دارند .
امروزه جامعه ای توسعه یافته تلقی می شود که بتواند در کنار شاخصه های اقتصادی ، بر معیار آموزش و اطلاعات و در حقیقت عنصر دانایی تاکید کند. در چنین جامعه ای ، رسانه ها و به ویژه مطبوعات با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات ، نقش اساسی دارند .

و در آخر اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پر تلاش عرصه دانایی، آزادی ، امید و همدلی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون همگان را خواستارم .

دکتر یاری پور
فرماندار بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد