تاریخ درج خبر : 1391/07/02
کد خبر : ۳۳۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مجروح شدن مادر توسط فرزند با اسلحه برنو در کهگیلویه

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت:بی احتیاطی و نگهداری سلاح در منزل فردی ساکن یکی از شهرهای شهرستان کهگیلویه؛ قربانی گرفت.

به گزارش سایت استان و  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ «جهان دیماز »افزود:روز گذشته در پی اعلام مرکز پلیس 110 مبنی بر یک فقره تیرخوردگی منجر به جراحت ،بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی بیان کرد:با حضور ماموران در محل مشخص شد مورد صحت داشته و خانم جوان از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه تصریح کرد:در بررسی های پلیس مشخص شد پسر 12 ساله این خانم حین بازی با اسلحه برنو،با شلیک گلوله ای مادر خود را مجروح کرد.

سرهنگ دیماز عنوان کرد:سلاح امنیت را بوجود نمی آورد و تامین کننده امنیت نیست بلکه خود به نوعی احساس ناامنی را در بین آحاد جامعه بوجود می آورد.

وی با اشاره به تبعات ناشی از نگهداری سلاح و مهمات غیر مجاز در جامعه گفت:این امر هم خلاف قانون است و هم اینکه عدم تمکین به قانون را در بین آحاد جامعه بوجود می آورد.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به خطرات ناشی از نگهداری سلاح و مهمات در بین خانواده ها ابراز کرد:مااین اطمینان را به مردم می دهیم که نیروی انتظامی با اقتدار تمام حافظ نظم و امنیت آنها است و جایی را نداریم که از چتر امنیت نیروی انتظامی و نیرو های امنیتی خارج باشد.

سرهنگ دیماز در پایان از مردم خواست که در صورت داشتن سلاح ،آن را به مراجع قضایی و انتظامی تحویل نمایند و در صورت داشتن اطلاع از وجود سلاح ویا خرید و فروش توسط افراد مراتب را به مراجع انتظامی اعلام نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد