تاریخ درج خبر : 1393/05/18
کد خبر : ۳۳۵۰۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج کشتار بی رحمانه مردم غزه را محکوم کرد

سایت استان: کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همگام با جامعه پزشکی کشور امروز شنبه ۱۸ مرداد ماه با تجمع در محوطه ستاد مرکزی دانشگاه با شعار «غزه مقاوم-اسرائیل کودک کش» کشتار بی رحمانه مردم غزه را محکوم کردند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه؛ در این تجمع که در محوطه ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد دانشگاهیان علوم پزشکی یاسوج با سر دادن شعار های ” مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، غزه مقاوم- اسرائیل کودک کش” خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل اعلام کردند.

gh2_14231

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه با اشاره به آیات قرآن، گفت: ظلم پایدار نخواهد بود و تنها راه مقابله با استکبار، ایستادگی و مقاومت است.

بنابر این گزارش؛ حجت الاسلام و المسلمین قاسم مقدم، افزود: اگر وحدت و اتحاد در دنیای اسلام حاکم بود، رژیم غاصب صهیونیست جرات نمی کرد، این همه جنایات را در این بخش از سرزمین اسلامی مرتکب شود؛ این مایه تاسف برای دنیای اسلام است بخصوص وقتی که ابزار و راه مناسب هم برای کمک به مردم غزه وجود ندارد.

وی با اشاره به خوی آدمکشی سران این رژیم، اظهار داشت: این رژیم به دلیل همین خصلت خون آشامی دلتمردانش، حتی اروپایی ها هم حاضر به پذیرفتن آنها نیستند.

وی تاکید کرد: حمایت ملت ایران اسلامی از ایستادگی مردم مظلوم غزه در مقابل ظلم و ستم صهیونست ها تا پیروزی آنها پادار است.

برپایه این گزارش؛ در پایان این تجمع بیانیه ای در هفت بند قرائت شد، در بخشی از این بیانیه آمده است: جامعه پزشکی ایران جهت اعزام به منطقه مظلوم غزه در قالب تیم های درمانی تخصصی و بیمارستانی اعلام آمادگی می کند.

در ادامه این بیانیه آورده شده است: جامعه پزشکی ایران آماده است تا با دایر نمودن بیمارستان های صحرایی و ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در منطقه مقاوم غزه اقدام کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد