تاریخ درج خبر : 1393/05/19
کد خبر : ۳۳۶۷۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های استان به خبرنگاران

سایت استان: مدیرکل کتابخانه های استان روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، متن پیام تبریک زینب قربانی در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم
در روزهایی که صدای کودکان بی گناه و مظلوم غزه در زیر غرش موشکهای غاصبان و اشغالگران صهیونیست خفه شده است، این خبرنگاران هستند که پژواک ناله ها و بغض ها و فریادهای مادران و کودکان بی دفاع غزه را به گوش جهانیان رسانیده اند.IMG_0517

به راستی خبرنگاری که انعکاس دهنده وقایع و اتفاقات ناخوشایند و بعضا خوشایند جامعه است با سختی ها و ناملایمات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.
در این چند سالی که در کسوت خبرنگاری در برخی ازخبرگزاریها وسایتهای خبری انجام وظیفه نمودم با دشواریهای این کار عظیم و بزرگ آشنا بوده ام. خبرنگاران یاوران و همدمان واقعی مردم در جامعه هستند و شاید دشوارترین کار یک خبرنگار لحظه ای که پای درد دل مردم می نشیند و لذت بخش ترین لحظه یک خبرنگار زمانی است که مشکلات این مردم توسط خبری که وی به گوش مسئولین رسانیده است حل شده است.
در مدت زمان اندکی که مسئولیت یک مجموعه فرهنگی را در استان برعهده گرفته ام این شما عزیزان خبرنگار بوده اید که بدون هیچ چشمداشتی ما را در سراسر استان همراهی و با اطلاع رسانی به موقع، اخبار و مشکلات کتابداران و کتابخانه های عمومی را منعکس و به گوش مسئولان رساندید.
همه ما بر این باوریم که بزرگداشت و قدردانی از زحمات شما خبرنگاران در یک پیام نمی گنجد اما بنده هم به نوبه خود لازم می دانم که از صمیم قلب این روز را به همه همکاران رسانه ای و اهالی مطبوعات تبریک و تهنیت گفته و موفقیت شما، طلایه داران جبهه آگاهی، را از خداوند بزرگ خواستارم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد