تاریخ درج خبر : 1393/05/19
کد خبر : ۳۳۶۷۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بخش سی.سی.یو بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج افتتاح شد

سایت استان: ساختمان جدید بخش مراقبت های ویژه (سی سی یو ) بیمارستان امام سجاد یاسوج روز یکشنبه با حضور رییس و جمعی از معاونان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.

رییس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در آیین افتتاح این پروژه گفت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و ساماندهی تجهیزات بیمارستانی، این بخش با زیربنای 400 متر مربع و با 10 تخت افتتاح شد.

فرزاد وفایی افزود: هفت میلیارد و 465 میلیون و 500 هزار ریال برای ساخت و ساز، خرید تجهیزات جدید و تعمیر تجهیزات قبلی در بخش مراقب های ویژه (سی سی یو ) بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه تا قبل از بهره برداری ساختمان جدید بخش مراقبت های ویژه (سی سی یو ) بیماران مشکلات زیاذی را متحمل می شدند، اظهار کرد: راه اندازی بخش اکو کاردیوگرافی و بخش رادیولوژی در این ساختمان و در کنار بخش سی.سی .یو تحول چشمگیری در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران خواهد بود.

وفایی ساماندهی بخش های مختلف بهداشتی و درمانی در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج را از اولویت ها دانست و گفت: ساماندهی فضای سبز و ارتقای تجهیزات درمانی مطابق با استانداردها نیز برای ارایه خدمات مطلوب به بیماران مورد توجه قرار گرفته است.

وی در زمینه روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج نیز گفت:در بازدید دو گروه از کارشناسان وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یک گروه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز این بیمارستان در زمینه تامین تجهیزات و تعمیر و نوسازی به عنوان بیمارستان نمونه شناخته شده است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمند گفت:

  کیفیت دست من و توی همکار پزشک و پرستار است از کرات دیگر از ماه و مریخ که نمی آیند کار با کیفیت انجام بدهند ما باید خدمت رسانی درست انجام دهیم

  • علی گفت:

   اشکال کار فقط از پزشک و پرستار نیست مشکل اینست که برقکار و صافکار و خیاط و… در این استان کارشان رابادقت و درست انجام نمیدهند نمیدانم چرا دل دادن به کار کم است دوست داریم صبح تاشب استراحت کنیم آنوقت یکی پیدا شود کارهایمان را انجام بدهد

 • محجعفر گفت:

  کیفیت بهتر است از کمیت جناب دکتر وفایی. لطفا کمی هم نظارت داشته باشید و الا هرچه تعداد تختها بالاتر باشد تعداد مرگ و میر و مشکلات بیمارستانها هم بیشتر خواهد شد. این چه کاری است که با تعداد نیروی ثابت تعداد تختهای فعال روز به روز بیشتر می شود. لطفا با جان انسان به خاطر فعال نشان دادن خودتان بازی نکنید به خدا که تاوان خواهد داشت

 • f گفت:

  موفقیتهای علوم پزشکی برای خدمت به مردم بسیار تحسین برانگیز است. خسته نباشند احسنت بر این پشتکار و تلاش شبانه روزی

پربازديد