تاریخ درج خبر : 1391/07/01
کد خبر : ۳۳۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش بزرگواری به بازگشت مهدی هاشمی به کشور/اگر آقازاده از موقعیت پدرش سو استفاده نمی کرد و مردم را به خیابان نمی آورد آنهمه هزینه به نظام وارد نمیشد و خونی نمی ریخت

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی ، محاکمه ” مهدی هاشمی ” فرزند ” آیت اله هاشمی رفسنجانی ” رئیس مجمع تشخیص مصلحت را یک امتیاز مثبت برای نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

” حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری ” گفت: ” مهدی هاشمی ” از مسببان فتنه 88 است و محاکمه وی توسط دستگاه قضایی ایران اسلامی یک امتیاز مثبت برای نظام اسلامی ما می باشد.

وی با تشریح دلایل خود برای محاکمه ” مهدی هاشمی ” ، اظهارداشت: معتقدم اگر عملکرد ایشان و برخی دیگر از مسببان فتنه 88 نبود عده ای بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم کشته نمی شدند.

عضو جبهه پایداری در پاسخ به این سوال که در شرایط کنونی ملی و بین المللی آیا محاکمه و یا بازداشت ” مهدی هاشمی ” عاقلانه و یا به مصلحت نظام است؟ خاطرنشان کرد: اتفاقا محاکمه ایشان علاوه براینکه امتیاز مثبتی برای نظام ما است خواسته مردم ایران نیز می باشد.

بزرگواری افزود: برخورد با آقازاده هایی که از جایگاه خانوادگی و موقعیت پدرشان سوء استفاده نموده و با فتنه 88 همراهی نموده اند از خواسته های مردم و مسوولان ارشد نظام است.

وی با بیان اینکه اینکه محاکمه ” مهدی هاشمی ” از مصادیق بارز فرمایشات امام راحل و رهبری انقلاب مبنی بر اجرایی شدن اصل قانون در کشور است ، بیان داشت: محاکمه ایشان نشان از این موضوع دارد که نظام اسلامی با کسی که از موقعیت آقازاده ای خود سوء استفاده نموده و از مسببان اصلی فتنه 88 بوده تعارف و ملاحظه ای ندارد.

نماینده کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: اگر ” مهدی هاشمی ” و همدستانش جوانان مردم را به کف خیابان ها نمی آوردند آن همه هزینه را نظام پرداخت نمی کرد و از سویی خون بی گناهی هم به زمین ریخته نمی شد.

بزرگواری با تاکید براینکه فرزند ” آیت اله هاشمی رفسنجانی ” در فتنه 88 دخالت مستقیم داشت ، یادآورشد: خواست مردم و همه دلسوزان نظام برخورد قاطع و قانونی با ایشان و مسببان آن فتنه است.

وی از قوه قضائیه و دستگاههای امنیتی خواست با ” مهدی هاشمی ” برخورد عدالت محورانه داشته باشند و به مطالبه بحق مردم در ارتباط با ایشان پاسخ مثبت دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد