تاریخ درج خبر : 1393/05/20
کد خبر : ۳۳۷۸۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اصولگرا باشید یا اصلاح طلب،اما قلمتان بدون وابستگی باشد

سایت استان: فرماندار گچساران با اشاره به اینکه رسانه‌ها هم می‌توانند رشد یک جامعه را فراهم کنند و هم سبب رکود آن شود، تصریح کرد: خبرنگاران از بهترین مشاوران برای مسئولان هستند.

1407625511_img_3868عبدالرحیم رحیمی در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با تبریک روز خبرنگار و با اشاره به اهمیت فعالیت خبرنگاران و رسانه‌ها، اظهار کرد: خبرنگاران باید قلم‌شان در راستای اعتلا و پیشرفت هر چه بیشتر ایران اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران در همه عرصه‌ها از بهترین ناظران هستند، افزود: خبرنگاران سبب بیداری جامعه می‌شوند و نقاط قوت و ضعف جامعه را به خوبی شناسایی می‌کنند.

فرماندار گچساران با بیان اینکه کشوری می‌تواند قوی باشد که رسانه‌های بسیار قوی داشته باشد، گفت: رسانه‌ها در هر کشوری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می‌توانند کشوری و حتی شهری  را به اوج برسانند.

رحیمی با اشاره به اینکه رسانه‌ها هم می‌توانند رشد یک جامعه را فراهم کنند و هم سبب رکود آن شود، تصریح کرد: خبرنگاران از بهترین مشاوران برای مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران سربازان جبهه اطلاع‌رسانی هستند، خاطرنشان کرد: صحت، دقت و سرعت سه رکن اساسی بوده که خبرنگاران باید به آن‌ها توجه جدی داشته باشند.

فرماندار گچساران تأکید کرد: خبرنگاران نباید به حزب خاصی وابسته باشند و هدف اصلی‌شان باید کمک به پیشرفت ایران اسلامی و پیگیری مشکلات مردم باشند.

رحیمی با بیان اینکه عرصه اطلاع‌رسانی یک عرصه بسیار مقدسی بوده است، گفت: خبرنگاران باید تلاش کنند اعتماد افکار عمومی جامعه را جلب کنند.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران گچسارانی باید مشکلات شهرستان را شناسایی و به اطلاع مسئولان برسانند، ابراز کرد: هدف خبرنگاران باید برای کسب رضای خداوند متعال باشد.

حاشیه های مراسم :

** دعوت از درخش  مدیر سایت راک نیوز از دهدشت از نکات جالب این مراسم بود که نشان داد فرماندار گچساران حتی به فکر خبرنگار فعال دهدشتی نیز بوده است.

** از دیگر نکات این مراسم کاری جدید از نرگس احمدپور شاعر و نویسنده گچسارانی  بود که از مدتها قبل با جمع آوری عکس های فرماندار گچساران  وبا نظر شش داور عکسی را که آیدا طاهری خبرنگار خبرنما از فرماندار گرفته بود را به عنوان عکس برتر این تصاویر معرفی کرد و آن را به رحیمی فرماندار گچساران هدیه داد.

منبع: خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد