تاریخ درج خبر : 1392/04/07
کد خبر : ۳۳۸۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای جدید یاسوج جلوی تغییر کاربری ها را می گیرد/ تصاویر

منتخب چهارمین دوره شورای شهر یاسوج گفت: اعضای  شورای چهارم جلوی تغییر کاربری هایی که در یاسوج مرسوم شده است را می گیرد.
سعید پایدار به خبرنگار سایت استان گفت: در گذشته برخی از مکان ها نظیر چشمه نباتی، تپه تل دراز(جهانگردی)، پارک راهنمایی و چند مکان دیگر تغییر کاربری داده شده است که در دوره چهارم ، جلوی این تغییر کاربری های ظالمانه گرفته خواهد شد و از حقوق مشروع مردم دفاع خواهیم کرد.

123654
پایدار ادامه داد: در جدیدترین مورد شهرداری یاسوج به ظاهر و بدون مصوبه شورا در یک اقدام غیرکارشناسی بخشی از خیابان پیروزی در منطقه راهنمایی را به ساخت مسجد اختصاص داده است که این مسجد دقیقاً در وسط خیابان و بلوار قرار می گیرد که با اصول شهرسازی مغایرت دارد و از ظاهر قضیه این گونه بر می آید که می خواهند شورای منتخب چهارم را در عمل انجام شده قرار دهند.
وی بیان داشت: سازمان مسکن و شهرسازی (سابق) در جوار همین خیابان املاکی دارد که می تواند برای ساخت مسجد آن را دراختیار هیئت امناء قرار دهد.
وی در ادامه افزود: خیابان جز حق الناس است که بارها در قرآن و از جانب پیامبر و امامان معصوم بر لزوم رعایت حق الناس تاکید شده است.
عضو شورای چهارم شهر یاسوج، توسعه فضاهای فرهنگی و مذهبی را از اولویت های شورای جدید عنوان کرد و افزود: بر این اعتقاد هستیم که این فضا ها در گذشته برای شهر یاسوج پیش بینی شده بود ولی بنا به دلایل نامعلومی تغییر کاربری داده شده است.

.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد