تاریخ درج خبر : 1392/04/07
کد خبر : ۳۳۸۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

همدلی و صداقت از اولویتهای اصلی من در تیم شهرداری یاسوج خواهد بود

سایت استانجواد زرینچه عصر جمعه در مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج که با حضور مسئولان و بازیکنان این تیم و مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن همایش‌های صدا و سیمای مرکز این استان برگزار شد، اظهار کرد: خوشحالم که مسئولان استان از جمله مدیرکل ورزش به ریز ورزش کشور و از جمله فوتبال اشراف دارند.

2101

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی و سرمربی کنونی تیم فوتبال شهرداری یاسوج ادامه داد: برای این‌که تیم ما به لیگ برتر برود اصل مربی و بازیکن نیست بلکه مهم همدلی و صداقت است.

وی همدلی را نقطه مقابل رویارویی دانست و گفت: بهترین تیم‌ها هم با رویارویی و تقابل در فوتبال به جایی نرسیده‌اند.

زرینچه به مشکلاتی که برای تیم فوتبال شهرداری یاسوج ایجاد شد اشاره کرد و گفت: اگر آن مشکلات نبود شما با این هوادار باید امروز از لیگ برتر سخن می‌گفتید.

سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری یاسوج آمدن خود به این شهر و قبول مسئولیت را تنها به خاطر داشتن این هوادار دانست و گفت: با این هوادارانی که من دیده‌ام باید در ردیف پنج تیم نخست فوتبال کشور قرار بگیرید چرا که به جز چند شهر در ایران دیگر هواداری مانند هوادار یاسوجی ندیده‌ام.

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران به بیان تفاوت‌های امروز و دیروز فوتبال پرداخت و گفت: اگر امروز فوتبالیست بودم روزی دو رکعت نماز شکر می‌خواندم.

وی در توجیه این سخن خود گفت: آن روزها که ما فوتبال بازی می‌کردیم مثل امروز به بازیکنان بها نمی‌دادند و احترامی که امروز فوتبالیست در جامعه دارد و جایگاهی که برای بازیکن فوتبال قائل هستند هرگز این‌گونه نبوده است.

بازیکن حاضر در جام جهانی 98 فرانسه تصریح کرد: پول‌هایی که اکنون در فوتبال داده می‌شود جای شکر دارد و بازیکنان باید هر روز دو رکعت نماز شکر بخوانند که چنین اجر و قرب دارند.

زرینچه، گریزی هم به اولین و آخرین دستمزد خود در فوتبال زد و گفت: اولین دستمزد من در سال 66 در استقلال 25 هزار تومان و آخرین آن در صبا باطری 20 میلیون تومان بود ولی خدا را شکر می‌کنم که خود و خانواده‌ام در فوتبال نان حال خورده‌ایم.

بازیکن و مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: شاید به آن جایگاهی که حقمان بود نرسیدیم ولی می‌دانیم که زندگی سالمی در کنار این فوتبال داشته‌ایم.

زرینچه به بازیکنان خود در تیم فوتبال شهرداری یاسوج توصیه به رفاقت کرد و گفت: اگر به عنوان بازیکن فیکس در زمین حاضر نشدیم حرص نخوریم و برای آنانی که در زمین هستند دعا کنیم.

وی از تمایل قلبی خود برای لیگ برتری شدن شهرداری یاسوج در سال‌های گذشته گفت و افزود: خیلی دلم می‌خواهد که استان‌های محروم در فوتبال رشد کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرشاد گفت:

    با سلام و احترام
    امیدوارم که این همدلی و صداقت توام با موفقیت تیم فوتبال ما باشد هرچند که جمشید غدیری خان هیچ گونه همدلی و صداقت برای بقیه نگذاشتند اما خوشبین به آقای زرینچه هستم که بتواند از پس همه مشکلات بر بیاند و ما رو لیگ برتری بکنند
    اقای زرینچه من شما و حمید استیلی رو به عنوان بازیکنان 1998 فرانسه میشناسیم که امریکا رو درهم شکستید . خیلی مواظب باش از یه ملی پوش توقعات زیادی داریم راستی اون کسانی که اطرافت هستند کار دستت ندند ها
    وَمَِ ا… التوفیق

پربازديد