تاریخ درج خبر : 1393/05/21
کد خبر : ۳۴۰۰۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ارائه آمار نادرست به مردم ظلم به نظام است

سایت استان: جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار در محل استانداری برگزار گردید.

IMG_6258

به گزارش سایت استان، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، ضمن درخواست از مسئولین و دولتمردان جهت به کارگیری تلاش و کوشش همه جانبه جهت تحقق مدیریت جهادی بیان کرد: در گرامیداشت هفته دولت ضمن ارائه و اطلاع رسانی خدمات دولت، باید موانع داخلی و خارجی در جهت تحقق اهداف عالیه انقلاب مورد نقد و بررسی قرار گیرد و ارائه آمار نادرست به مردم ظلم به نظام است.

وی در ادامه گفت: تا کنون برنامه ها و خدمات دولت و نظام را در قالب برنامه های سخت افزاری و عمرانی مقایسه می کردیم و بهتر آن است که، به دستاوردهای بین المللی نظام در قالب حوزه های نرم افزاری و بیداری اسلامی ملت ها توجه و از این فرصت ها جهت اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی استفاده شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اعلام کرد که برنامه های متعدد و متنوع در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت از 24 مرداد تا 7 شهریور در استان برگزار می شود.

حجت الاسلام سید جواد خاضع، سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن تشکر از حضور اعضاء حاضر در جلسه بیان کرد: دولت شهید رجائی، نخستین دولت مکتبی نظام جمهوری اسلامی بود که بیشترین تلاش را در خدمت به مردم و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی نمود و جان عزیز خودشان را در همین راه فدا کردند و دلیل نامگذاری هفته دولت به مناسبت شهادت دولتمردان رجائی و باهنر، نیزهمین امر بود.

حجت الاسلام خاضع به ویژگی ها و برجستگی های دولت شهید رجائی و باهنر اشاره کرد و یادآور شد که در آن شرایط حساس و نارضایتی عمومی مردم از دولت موقت، با انتخاب شهید رجائی، شور، نشاط و امید در دل مردم ایران زنده شد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن دعوت از مسئولین جهت ارائه خدمت صادقانه و بی منت به مردم، برگزاری مراسم باشکوه و در خور شأن هفته دولت در نقاط مخلف استان را یادآور شدند و در ادامه گفت: در زمانی که یک خط لیبرالیستی خطرناک در زیر نقاب ها و حجاب های متعدد سعی داشت به انقلاب ضربه بزند و انقلاب را از مسیر خود منحرف کند، دولت شهید رجائی خدمات ارزنده ای به نظام و مردم انجام دادند.

در این جلسه مقرر گردید مراسم بزرگداشت شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر روز شنبه هشتم شهریور ساعت 11 صبح در سراسر نقاط استان برگزار گردد.

تجلیل از خانواده کارکنان شهداء دولت، توجه به نقش برجسته رسانه ها در انعکاس مطلوب خدمات دولت، ارزیابی و کارشناسی خدمات دستگاههای دولت در استان و سعی بر مردمی نمودن مراسم گرامیداشت هفته دولت و تبلیغات مناسب میدانی، حضور مردم و مسئولین در گلزار مطهر شهداء و تجدید میثاق با آرمانهای شهیدان در استان، از اهم مصوبات این جلسه بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد