تاریخ درج خبر : 1393/05/21
کد خبر : ۳۴۱۰۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار استاندار با اسحاق جهانگیری و وزیر صنعت

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد برای گسترش سرمایه گذاری در استان با معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری دیدار کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، سیدموسی خادمی به همراه معاون برنامه ریزی استانداری برای گسترش و توسعه سرمایه گذاری، اشتغال و تولید دراین استان با اسحاق جهانگیری دیدار و گفت وگو کردند.

وی گفت: در این دیدار گزارش مشروحی از توانمندی ها و ظرفیت های اقتصای ،تنگناها و مطالبات مردم کهگیلویه وبویراحمد به معاون اول رییس جمهوری ارایه شد.

به گفته خادمی، در این دیدار مقرر شد جلسه ای با حضور مدیران عامل شرکت های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، پتروشیمی و معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهوری برگزار شود و استانداری پروژه های متناسب طرح آمایش سرزمین استان و کشور تعریف و به این سازمان ها جهت سرمایه گذاری معرفی نماید.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین ازانجام دیداربا وزیرصنعت ومعدن وتجارت خبرداد و گفت:برای اجرای دو طرح بزرگ مجتمع فولاد دنا و کارخانه تولید شیشه سقاوه، وزیر صنعت، معدن و تجارت قول مساعد و همکاری داد.

به گفته خادمی در این نشست که نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و حسن نوروزی معاون برنامه ریزی استانداری و تعدادی از مدیران کل استانی حضور داشتند، همکاری و مساعدت در واگذاری زمین، ایجاد زیرساخت ها و اقدامات لازم برای راه اندازی این دو طرح بزرگ در شهرک صنعتی سقاوه مورد تاکید قرار گرفت.

خادمی تصریح کرد: در این نشست با توجه به تاثیر فرودگاه در امر سرمایه گذاری و مشکلات کنونی فرودگاه یاسوج، دکتر نعمت زاده قول مساعد دادند که در ارتباط با تامین 100 میلیارد تومان اعتبار برای تطویل باند فرودگاه یاسوج به میزان 600 متر و امکان پرواز هواپیما از نوع فوکر 100 در این فرودگاه و حابه جایی زندان یاسوج در هیات دولت از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

همچنین در این نشست سرمایه گذاران این دو طرح حضور داشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد