تاریخ درج خبر : 1392/04/08
کد خبر : ۳۴۱۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

علاقه‌مندی خود را به ادامه نمایندگی مردم اعلام می‌کنم

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که چه کسی رئیس سازمان برنامه و بودجه شود با دولت است اما من علاقه‌مندی خود را به ادامه نمایندگی مجلس اعلام می‌کنم.

800

غلامرضا تاج‌گردون در پاسخ به سئوالی درخصوص منطقه ویژه اقتصادی و چشم‌انداز آن در توسعه گچساران اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی از جمله مناطق زیر نظر مناطق آزاد کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: کسانی که در زمینه‌های نفت، گاز و پتروشیمی توانایی سرمایه‌گذاری در این منطقه را داشته باشند از مزایای مناطق آزاد بهره‌مند می‌شوند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گچساران در سطح استان تنها نقطه‌ای است که به منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر نزدیک بوده و با توجه به وضعیت پتروشیمی گچساران این شهرستان پتانسیل منطقه ویژه اقتصادی را دارد.

وی با تأکید بر این‌که منطقه ویژه اقتصادی گچساران بسیار اثرگذار خواهد بود، گفت: دولت لایحه این طرح را به مجلس ارسال کرده و این طرح در صحن علنی مجلس به تصویب خواهد رسید که امیدوارم این طرح یکی از ماندگارترین طرح‌های اقتصادی گچساران شود.

تاج‌گردون در پاسخ به سئوال دیگر مبنی بر این‌که با توجه به نقل قول برخی رسانه‌های تخصصی و اقتصادی در احیای سازمان برنامه و بودجه و مدیریت این سازمان توسط جنابعالی در دولت روحانی چه نظری دارید، تأکید کرد: سازمان برنامه و بودجه احیا می‌شود چراکه این موضوع هم مورد قبول دولت بوده و هم مجلس طرح آن را ارائه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه در فاصله بین دو دولت احیا شده و به نتیجه می‌رسد.

نائب رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این‌که چه کسی ریاست سازمان برنامه و بودجه را بر عهده بگیرد، توسط دولت تعیین می‌شود.

وی در پاسخ به سئوال دیگر مبنی بر این‌که اگر گزینه دولت روحانی غلامرضا تاج‌گردون باشد، چه خواهید کرد، عنوان کرد: من علاقه‌مندی خود را به ادامه نمایندگی مردم اعلام می‌کنم و بعد از پایان دوره نمایندگی نیز شاید در انتخابات نمایندگی دوره‌های بعد شرکت کنم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد