تاریخ درج خبر : 1392/04/09
کد خبر : ۳۴۳۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

خلع ید نظام مهندسی از مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای مسکن استان دستور داد که نظام مهندسی به دلایل مختلف از جمله اخلال در گازرسانی، از مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد خلع ید شود.

2036

سید حسین صابری در نشست شورای مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان برگزار شد، اظهار کرد: تعزیرات نباید همیشه به دنبال این باشد که در کجا یک بقال و یا مغازه‌دار تخلفی انجام می‌دهد؛ بلکه باید به دنبال این باشد که هر کجا تخلفی صورت می‌گیرد آن را پیگیری کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در مسکن مهر استان برخی اخلال‌ها دیده می‌شود از روند گازرسانی به این واحدهای مسکونی اظهار نگرانی کرد و ادامه داد: نظام مهندسی حق ندارد که در بحث گازرسانی تأخیر ایجاد کند و مردم این‌گونه دست به سر شوند.

2037

صابری افزود: به همین خاطر از شرکت گاز استان می‌خواهیم تا به دلیل تعلل در تأیید لوله‌کشی گاز منازل مسکن مهر از سوی سازمان نظام مهندسی خودش بدون استفاده از نظر آن‌ها وضعیت لوله‌کشی را توسط مهندسین مجربی که دارد، کنترل کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ذکر این سخن تصریح کرد: اگر در ساخت مسکن مهر قرار بود این‌گونه تعلل شود که اکنون این دولت نمی‌توانست کار به این بزرگی را در کشور به سرانجام برساند و برای جلوگیری از همین بروکراسی‌ها بود که به ساخت مسکن مهر برای مردم روی آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حقگو گفت:

    الحمدالله که فنی نیستی که جوابت بدهم .مصالح واریزی رودخانه را کوهی تلقی میکنی انوقت اضهار نظر فنی هم میکنی خدا عاقبت به خیربی هم برساند.مان کند و شما را هم هدایت به قوای تعقل و تفکر نس

پربازديد