تاریخ درج خبر : 1391/07/03
کد خبر : ۳۴۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

استانداری حسینی با دوستی قابل مقایسه نیست

رئیس حزب مؤتلفه استان کهگیلویه وبویراحمد عملکرد عمرانی ، اقتصادی و اجتماعی دوران استانداری سید مسعود حسینی با اسماعیل دوستی را قابل مقایسه ندانست و تاکید کرد در زمان استانداری آقای دوستی مسائل سیاسی در اولویت بود .

به گزارش سایت استان، سید محمد‌علی دانشی اذعان داشت: در زمان همه استاندارها فرصت های زیادی را از دست داده ایم ولی عملکرد آقای حسینی نسبت به بقیه استاندارها برای استان بهتر بوده است.

وی با بیان اینکه استان در دوران استانداری سید مسعود حسینی در مسائل اقتصادی ، عمرانی و فرهنگی پیشرفت های خوبی داشت گفت : عملکرد دوره استانداری حسینی با آقای دوستی اصلا قابل قیاس نیست و در زمان آقای حسینی ما شاهد پیشرفت های خوبی در استان بوده ایم .

رئیس حزب موتلفه استان با تاکید بر اینکه آقای دوستی فقط دنبال مسائل سیاسی بود تصریح کرد: در زمان استانداری آقای حسینی کارها بیشتر بوده و تنوع آنها بیشتر از زمان استانداری آقای دوستی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه نمی گویم که در زمان آقای حسینی هیچ کاستی نبوده است ادامه داد: استان در زمان آقای دوستی فرصتهای زیادی را از دست داد.

رئیس حزب مؤتلفه استان خاطرنشان کرد: در زمان همه استاندارها فرصت های زیادی را از دست داده ایم ولی عملکرد آقای حسینی نسبت به بقیه استاندارها برای استان بهتر بوده است.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد