تاریخ درج خبر : 1392/04/09
کد خبر : ۳۴۳۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دوره دو روزه آموزش خبرنگاری در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: مدیر سرای روزنامه نگاران کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره دو روزه نحوه ی تیتر نویسی و حقوق در مطبوعات با حضور قریب به 100 نفر از اصحاب جراید توسط سرای روزنامه نگاران استان و همکاری اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی و با میزبانی جهاددانشگاهی در یاسوج در تاریخ های 13 و 14 تیرماه در یاسوج برگزار می شود.

زریر حجتی با اعلام این خبر افزود: این گارگاه با هدف ارتقاء سواد رسانه ای و تقویت کار حرفه ای در حوزه روزنامه نگاران از سوی این سرای صورت می گیرد.

حجتی

وی اظهار کرد: برگزاری چنین دوره هایی که با دعوت از اساتید برجسته دانشگاهی و با هماهنگی سرای روزنامه نگاران کشور صورت می گیرد می تواند تاثیر بسزایی در رشد و اعتلای کار حرفه روزنامه نگاران داشته باشد که این دوره دارای چنین خصوصیتی است.

مدیر سرای روزنامه نگاران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دفتر سرای روزنامه نگاران استان در نظر دارد با هماهنگی جهاددانشگاهی و در صورت تامین اعتبار توسط مسوولان ذیربط کارگاه های مختلف نحوه ی مصاحبه، سرمقاله نویسی، گارگاه لید و گزارش نویسی، ویراستاری را در سطح استان برگزار نماید.

حجتی ابراز کرد: سرای روزنامه نگاران استان در نظر دارد بلافاصله بعد از برگزاری گارگاه تیتر نویسی و حقوق در مطبوعات نسبت به برگزاری گارگاه های مختلف ICDL را برگزار نماید تا روزنامه نگاران عزیز این مهارت ها را فرا بگیرند.

وی در پایان اضافه کرد: جای دارد از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی نیز در برگزاری این دوره تشکر ویژه را داشته باشیم.

گفتنی است در پایان این دوره به شرکت کنندگان بر حسب نمره آزمون گواهینامه آموزشی خبرنگاری با رتبه خوب، خیلی خوب و عالی اعطا خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد