تاریخ درج خبر : 1392/04/09
کد خبر : ۳۴۴۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری:عده ای هنوز دولت شکل نگرفته ، تقسیم غنائم کرده اند

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به صحبت‌هایی که اکنون راجع به توزیع مدیریت‌ها بین افراد و گروه‌ها می‌شود در تحلیل آن اظهار داشت: برای نمونه شنیده‌ایم که در همین استان کهگیلویه و بویراحمد پنج تا 6 نفر مدعی نشستن بر کرسی استانداری شده‌اند.

وی با بیان این‌که خدا کند چنین حرف‌هایی را خود افراد مطرح نکنند و این صحبت‌ها عمومی باشد، ادامه داد: اگر چنین شایعاتی توسط خود افراد باشد که یک نوع خودزنی سیاسی است.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد، رواج چنین موضوعی را ناپسند دانست و گفت: آقایان اجازه بدهند دولت شکل رسمی به خود بگیرد و وزرا معرفی شوند و آن‌گاه از مدیریت‌ها و چگونگی تقسیم آن سخن بگویند.

13920409000032_PhotoA

بزرگواری عجله کردن عده‌ای در تقسیم مدیریت‌ها را ناشی از برخی پیش‌بینی‌ها دانست و گفت: طرح چنین موضوعاتی می‌تواند در صفوف خود آقایانی که مدعی مناصب هستند اختلاف و شکاف ایجاد کند پس بهتر است کمی صبر کنند و در این خصوص عجله نشود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به پیش‌بینی خود از وضعیت گروه‌ها و افراد در دولت آینده پرداخت و گفت: این‌گونه که از سخنان روحانی مشخص است عزم جدی برای تشکیل دولتی فرا جناحی دارد.

وی افزود: همه مواضع رئیس‌جمهور پس از انتخابات همین را نشان می‌دهد و به نظر من بعید است که افراطی‌های دو گروه در دولت روحانی جایگاهی داشته باشند.

بزرگواری مدیریت‌های آینده دولت تدبیر و امید را در اختیار معتدلین اصلاحاتی و اصولگرا دانست و گفت: افرادی که خود را در دایره اعتدال نمی‌بینند بی‌خود و بی‌جهت به فکر تصاحب مدیریت‌ها نباشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ولی گفت:

  اگر قدرت تغییر مدیران را از تو بگیرند مطمعن باش تو و برادرزاده ات ….. سکته خواهید کرد اخه کاری دیگه ندارن . واقعا براتون متاسفم و برای کسانیکه به شما …..

 • محمد گفت:

  صحبت از تقسیم غنایم زمانی پیش می آید که غنیمتی باشد، انچه دولت اصولگرا به جا گذاشته، بیکاری ، تورم ، تحریم، خزانه خالی و بدهکاری زیاد دولت است، امثال آقایان 8 ساال بردند و خوردند دست اخر هم جز تعیین تکلیف کردن و حرف مفت زدن و طلبکاری چیزی برای مردم ندارند، یقینا اگر رفتار ………… کمی به عدالت نزدیک تر بود، کنون برخی افراد به نمایندگی مردم حرف نمیزدند.

 • من گفت:

  شماها ابروی استان بردید به قول خودتون سیاستمدار و روشنفکر هستید نبودید و گر نه هر دو نماینده استان از یه نماینده همایت نمی کردید و خوشم میاد که مردم استان ثابت کردن که هر دو نماینده ما تو مجلس ول محتل هستن (راستس آقای …………. یاد گرفتی کامپیوتر را روشن کنی باید متناسب با سطح سواد خودت حرف بزنی شما تو 15 سال پیش داری زندگی می کنی متناسب با همان سال حرف بزن الان سال 2013است .راستی نمیری وزیر فرهنگ بشی یه کم یقه پیراهنمان محکم تر ببندیم

 • حسنقلی گفت:

  آقای بزرگواری ترا بخدا مقدار ی مواظب حرف زدنت باش البته دراین گفتار شما بنده موافقم وبنده هم طرفدار شما بودم درزمان انتخابات گفتید . کلیدی که دست آقای روحانی است. این کلید فراماسونری است. آقا شما نماینده مردم هستید . که فردا از رییس جمهور اعتبار بگیرید. وبرای مردم جاد ه های نا تمام وبقیه مشکلات مردم را حل کنید. 30 سال است که مردم مخالف حاشیه سازی هستند. 8سال فردی را برگرده مردم سوارکردید که جز مشکلا ت چه داخلی وخارجی برای مردم به ارمغان نیاورد مردم آسایش میخواهند. اعتدال میخواهند . شعارهای صدتا یک غاز ندهید.رای 70میلیونی رای ((نه)) به تمام خودخواهیها بی عدالتیها.اکثریت مردم را خودی ندانستن ویک زمانی تحت عنوان حزب اله وبعد اصولگرا ودر آینده رنگی دیگر.ترا بخدا بفکر بیکاری اینهمه جوان وضعیت گرانی مردم که خود شما هم از این قشر هستید خون دادند. شهید دادند. برای اینکه امروز مردم راحت باشند . وقران هم مارا سفارش کره به میان روی واعتدال. وسلام

 • تقی گفت:

  مردم به روحانی رای دادند که امثال شما …………. بگیرید

 • ناصر گفت:

  گوینده روباهی در دهی خروسی به دهن گرفت و داشت از ده فرار می کرد ، مردم هم دنبالش کرده بودند ، شغالی که در آن نزدیکی ساعتها چیزی عایدش نشده بود وقتی صحنه را دید در کنار روباه فرار می کرد و می گفت : خودتان را خسته نکنید که آن را زمین نمی گذاریم !!!!!!
  رویاه که در جای خلوتی طعمه را می خواست بخورد به شغال گفت : شما … که باشید ؟

 • بارز گفت:

  اگر شورای نگهبان 4تا ادم درست حسابی را رد صلاحیت نکند در تمام نقاط ایران منتخبین مردم در مجلس کسانی دیگر خواهند بود.

 • حسین گفت:

  من یادم میاد سال 84 ، از انتخاب احمدی نژاد چند روزی نگذشته بود که ایشان و دوستانشون بر سر استاندار و دیگر پست ها جر و بحث می کردند و به قول امروزی خودش تقسیم غنائم می کرد.
  چطور ان روز خوب بود امروز بد است.مال شما خدمت به مردم و احساس تکلیف بود مال اینها تقسیم غنائم هست

پربازديد