تاریخ درج خبر : 1391/07/03
کد خبر : ۳۴۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس جمهور کاندیدای خاصی را معرفی نکرده است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هیچ جایی مطلبی مبنی بر اینکه رئیس جمهور برای ادامه کار دولت کاندیدای خاصی را معرفی کرده باشد، ندیدم و نخواندم و هنوز هم زمان تعیین کاندیداها فرا نرسیده است.

به گزارش سایت استان، سید حسین صابری در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در پاسخ به سئوالی مبنی بر معرفی مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی به نمایندگی از جریان دولت مهرورزی برای ادامه کار دولت بر اساس گفته رئیس‌ جمهور‌، اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم در هیچ جایی مطلبی مبنی بر اینکه رئیس جمهور برای ادامه کار دولت کاندیدای خاصی را معرفی کرده باشد، ندیدم و نخواندم و هنوز هم زمان تعیین کاندیداها فرا نرسیده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه من هم به عنوان فردی از افراد جامعه یک رأی دارم، خاطرنشان کرد: من نیز به عنوان یکی از افراد جامعه ایران اسلامی مسیر و فرد مورد نظر خود را انتخاب خواهم کرد.

صابری یادآور شد: در طول 32 سال عمری که در نظام پربرکت جمهوری اسلامی ایران گذرانده‌ام، در زمینه انتخاب کاندیدا توسط فرزندان خود هیچ‌گونه دخالت و اعمال نظری نداشته‌ام.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر توصیه و برنامه‌های استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای فراهم کردن حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من به عنوان مسئول انتخابات ریاست جمهوری در این استان وظیفه‌ای به جز اجرای قانون ندارم و به منظور گرم کردن انتخابات و ایجاد شور بهترین راهکار و ابزار را کار و تلاش بی‌ادعا و بی‌ریا می‌دانم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوالی مبنی بر سهم‌خواهی و دخالت مجمع نمایندگان استان در امور زیر مجموعه استانداری به جای وقت گذاشتن و برنامه‌ریزی برای برطرف کردن مشکلات حوزه‌های خود، خاطرنشان کرد: تا جایی که من اطلاع دارم مجمع نمایندگان استان تشکیل شده است و بسیار نیز فعال است.

وی افزود: تا این لحظه هیچ‌گونه سهم‌خواهی از جانب مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد ندیده‌ام و این را وجدانا اعلام می‌کنم.

وی با بیان اینکه دارای روحیه‌ای هستم که تعامل منطقی و اصولی را وظیفه خود می‌دانم، بیان داشت: تعابیری که در طرح این سئوال مبنی بر رانت‌خواری و باج‌دهی مطرح شد، وجود ندارد.

صابری افزود: من به عنوان یک خدمتگزار کوچک دیدگاه‌ها و نظرات هر کسی را که بتوانم دریافت می‌کنم و در نهایت تصمیم‌گیرنده اصلی خواهم بود.

وی بیان داشت: من خودم تصمیم می‌گیرم و شما نیز دعا کنید که در تصمیم‌گیری‌هایم اشتباه نکنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوالی مبنی بر نظرسنجی‌های صورت گرفته در برخی رسانه‌های استان در راستای تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد، با طرح سئوالی عنوان داشت: آیا واقعا تمامی اولویت‌های لازم و مورد نیاز این استان انجام شده است. ما در اوج عزت، اقتدار، پیشرفت، توسعه و تحول اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی رسیدیم، همه مشکلات حل شده، در آستانه ظهور امام عصر(عج) فقط انتخاب و تغییر نام استان مانده‌ است.

صابری تأکید کرد: اگر به امید خدا روزی به این نقطه رسیدیم با توکل به خدا تصمیم خواهیم گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد