تاریخ درج خبر : 1392/04/10
کد خبر : ۳۴۵۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش 69درصدی نزاع های دسته جمعی در شهرستان کهگیلویه

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت:در سه ماهه اول سال گذشته 26مورد نزاع دسته جمعی به هشت مورد در امسال رسیده که این کاهش 69درصدی تحسین برانگیز است.

سرهنگ جهان دیماز در جمع خبرنگاران افزود: همچنین در سه ماهه اول سال 91، نزاع های فردی از249مورد به 246مورد در امسال رسیده و این کاهش 15درصدی نیز در شهرستان امیدوارکننده است.

وی اظهار کرد: این نزاع های فردی است که زمینه ساز نزاع های دسته جمعی و عدم امنیت در جامعه است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه بابیان این مطلب که مردم خواستار امنیت و آرامش هستند، خاطرنشان کرد: رویکرد دو سویه مردم و نیروی انتظامی و همکاری آنها در کاهش این نزاع ها و ایجاد امنیت موثر بوده و امیدواریم این همکاری ها ادامه داشته باشد.

دیماز بیان کرد: مدرسه و دانشگاه و محیط های فرهنگی دیگر لازم است آموزش رفتار مناسب و عدم درگیری های فردی و دسته جمعی را آموزش دهند تا از لحاظ اقتصادی، اجتماعی و امنیتی پیشرفت داشته باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سطح شهرستان، مشکل امنیتی خاصی نداریم و اگر هم بوده با برخورد قانونی و همکاری مردم حل شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه اضافه کرد:اگر همایشی در خصوص نبود و عیب نزاع های دسته جمعی و عواقب آن در سطح شهرستان داشته باشیم، روند مثبتی در کاهش این نزاع ها خواهیم داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد