تاریخ درج خبر : 1393/05/24
کد خبر : ۳۴۵۷۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

2800 کیلومتر در حمایت از کودکان مظلوم غزه رکاب خواهم زد

سایت استان: عزت اله محسنی پور

عباس بهمنی دوچرخه سوار شهرستان داراب استان فارس، امروز جمعه 24 مرداد 92 بعد از 5 روز رکاب زنی به شهر پاتاوه رسید.

IMG_۲۰۱۴۰۸۱۴_۱۲۴۶۵۷

این دوچرخه سوار بعد از طی شهرستان داراب استان فارس به مقصد مشهدالرضا امروز با استقبال مردم و امام جمعه موقت ، شورای شهر و مسئولین این بخش وارد شهر پاتاوه شد.

عباس بهمنی در گفتگو با سایت استان گفت: در راستای محکومیت حملات تروریستی در جهان اسلام و حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع غزه و اعلام انزجار و تنفر از حملات وحشیانه علیه کودکان بی دفاع غزه مسافت 2800 کیلومتری داراب فارس تا شهر مقدس مشهد و گذر از استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، اصفهان، مرکزی، همدان، قم، تهران وسمنان تا خراسان رضوی را رکاب خواهم زد.

وی در ادامه قسمتی از برنامه های طول سفر شامل: زیارت قبور شهداء، دیدار با قهرمانان ملی، شرکت و دیدار با ائمه جمعه، زیارت بارگاه حضرت فاطمه(س) در روز تولد ایشان، دیدار با آیات عظام در قم، حضور روبروی سازمان ملل متحد در حمایت از مردم غزه و زیارت بارگاه مقدس امام رضا(ع) در روز تولد ایشان را تشریح کرد.

این دوچرخه سوار اعلام کرد تا کنون نیز دو بار این مسیر تا حرم امام رضا(ع) را رکاب زده ام و به مقوله امنیت در کشور اشاره کرد و گفت که مردم باید قدردان امنیت و آسایش حاکم بر کشور باشند.

وی بعد از شرکت در نماز جمعه شهر پاتاوه، این شهر را به مقصد استان چهارمحال و بختیاری رکاب زد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد