تاریخ درج خبر : 1392/04/10
کد خبر : ۳۴۵۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

از کتاب مجموعه اشعار باباچاهی در یاسوج رونمایی می شود

سایت استان: رییس انجمن شعر و ادب استان کهگیلویه و بویراحمد از رونمایی کتاب مجموعه اشعار علی باباچاهی در یاسوج خبر داد.
فریدون هاشمی در گفتگو با خبرنگار سایت استان با اشاره به برنامه های انجمن شعر و ادب استان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت: از سلسله برنامه های این انجمن برگزاری کارگاه خوانش انتقادی شعر امروز ایران است.

IMAGE634114401542343750
وی با بیان اینکه این کارگاه با حضور استاد علی باباچاهی از شاعران و منتقدان برجسته شعر امروز ایران برگزار می شود افزود: در روز چهارشنبه ساعت 10 صبح برنامه رونمایی از آخرین کتاب ایشان با نام مجموعه اشعار همراه با شعرخوانی برگزار خواهد شد.
رییس انجمن شعر و ادب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعرخوانی شاعران برتر استانی در این برنامه تصریح کرد: سه جلسه کارگاه شعر در عصر چهارشنبه و روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.
هاشمی با بیان اینکه چاپ اول این اثر در هزار صفحه توسط انتشارات نشر نگاه صورت گرفته افزود: مجموعه اشعار علی باباچاهی اثری ارزنده و دربردارنده مجموعه های چاپ شده قبلی از این شاعر برجسته کشور است.
وی با اشاره به فرصت پیش آمده به عنوان یک اتفاق مهم در شعر استان اظهار امیدواری کرد که همه علاقه مندان و مخاطبان شعر امروز ایران در این برنامه شرکت کنند.
رییس انجمن شعر و ادب استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شماره تلفن 09397052951 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و هماهنگی برای شرکت کنندگان در این برنامه می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد