تاریخ درج خبر : 1393/05/24
کد خبر : ۳۴۶۲۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

جای دوست عزیزم که اسمش یادم رفت (کمالوندی) در جلسه خالی است

ضرغام علیبازی در جلسه تجلیل نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از خبرنگاران استان، از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقاد کرد.

علیبازی

وی افزود: جلسه تجلیل از خبرنگاران در حالی برگزار می‌شود که جای دوست عزیزم که اسمش یادم رفت (آقای کمالوندی) در جلسه خالی است.

علیبازی در ادامه با تقدیر از اقدام نماینده بویراحمد و دنا در تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: از اقدام نماینده بویراحمد و دنا که در دو سال گذشته تاکنون در همین سالن جلسه تقدیر از خبرنگاران را تشکیل دادند جای تقدیر فراوان دارد.

سردبیر سایت عصر دنا هنگامی که پشت تریبون قرار گرفت در هنگام انتقاد از مدیرکل فرهنگ اسلامی، عنوان داشت: اسم اون دوست عزیزیمون که یادم رفت که به کمک خبرنگاران نام کمالوندی را به وی یادآورشدند از عدم توجه و حضور وی در جلسه تجلیل از خبرنگاران انتقاد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید عظیم تقوی گفت:

    ضرغام عزیز بچه دوست داشتنی شهر چرام اگر از وضعیت اسفناک محله تاریخی چرام وکوچه ها و معابر خاکی این محله و گرد و خاکی که بر اهالی این قسمت شهر که تاکنون توسط شهرداران دیده نشده است گزارش تهیه کنی ممنون میشیم کار شبانه روز ما شده گردو خاک خوردن و کسی هم پاسخگو نیست از همین جا و از طریق رستانه پر بیننده عصر دنا از شهردار محترم شهر تقاضا داریم به خیابان شهید باقرزاده هم نیم نگاهی بیندازد . متشکرم

  • سوق 12 گفت:

    سلام ضرغام خان علی بازی .. دوست دوران تحصیل — راستی کجا هستی و شغل و ..چه خبر ..روزگارتون چطوره … عکس تون دیدم خوشحال شدم دوست دارم عزیزم

  • فرهنگ گفت:

    نه بگو مدیر کل ارشاد بزارتون سر دست برو دنبال کار خبر یتان نه متشنج کردن فضای حوزه فرهنگ و هنر

پربازديد