تاریخ درج خبر : 1393/05/25
کد خبر : ۳۴۶۲۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیریت کنونی فرهنگ و ارشاد استان به رسانه‌ها توجه ندارد

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت: متأسفانه مدیریت کنونی استان توجه خاصی به رسانه ها نداشته و حتی در نشست تجلیل از خبرنگاران به نمایندگی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد هدایای اهالی رسانه را تقدیم خبرنگاران کردند.

IMG_0935

به گزارش سایت استان، در آئین تجلیل نمایده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، سیدعلی محمد دانشی در سخنانی رسما از ادامه کار خود در این خانه انصراف داد.

وی مهمترین مشکل کنونی رسانه های کهگیلویه و بویراحمد را مشکلات اعتباری عنوان و اظهارداشت: از نماینده بویراحمد و دنا در مجلس می خواهیم در حوزه پرداخت تسهیلات ، یارانه های کاغذ و بیمه خبرنگاران تلاش های بیشتری برای رفع آنان کنند.

دانشی با اعلام انصراف خود از ادامه فعالیت در خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد ، تصریح کرد: از تمامی رسانه های استان به همراه سایر اعضای خانه مطبوعات حلالیت طلبیده و امیدواریم با انتخاب اعضای جدید شاهد رفع مشکلات دست اندرکاران رسانه ها باشیم.

سرپرست روزنامه کیهان در کهگیلویه و بویراحمد افزود: استانداری استان به نمایندگی از ارشاد اسلامی پاکت هایی را به خبرنگاران دادند و از سویی مدیران نیز توجهی به رسانه ها ندارند.

دانشی تاکید کرد خانه مطبوعات عملا فعال نخواهد بود و انتخابات جدید می بایست برای انتخاب اعضای جدید برگزار شود.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  فعلا برو نام ایرانی برای روزنامه ات انتخاب بکن برادریت را ثابت کن بعد……../

 • ناشناس گفت:

  اینان که دوستان آقای کمالوندی نیستند کمالوندی دوستی دراین استان ندارد .اگر داشت چهار تا آدم بیکار اینطور عملکرد 3 ساله اش را زیر سوال نمی بردند و اینگونه بی انصافی نمی کردند . دنبال عوض بدل مدیران ، وزیر بردن به مجلس که کاری ندارد ، استاندار و وزیر تهدید کردن جهت تحمیل نیروهای خود جهت به دست آوردن آراء بیشتر که نشد کار . درد ما مردم استان این است مشکلات استان حل بشود وضعیت نابسامانی استان و بیکاری جوانان و… نقد منصفانه بکنیم باید آن دنیا جواب بدهیم .

 • داوودي گفت:

  وقتی دوستان آقای کمالوندی اینطوری رو سرش خراب میشن چه توقعی از دیگران است . قیامتی هم هست و حساب و کتابی

 • صادق گفت:

  اداره کل ارشاد اصلا عملکرد درخور و شایسته ای ندارد چرا کسی به این مقوله توجه نمیکند؟

 • نظري گفت:

  مگر به چه چیزی توجه دارد که به رسانه ها ندارد برادر؟

پربازديد