تاریخ درج خبر : 1392/04/11
کد خبر : ۳۴۸۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید فرماندار کهگیلویه از مدیریت فنی و حرفه ای

سایت استان: فرماندار کهگیلویه در نشست اوقات فراغت این شهرستان، سوء مدیریت را مشکل اصلی مرکز فنی و حرفه ای شهرستان و استان عنوان کرد.

 ابراهیم جعفری در نشست اوقات فراغت شهرستان کهگیلویه با اشاره به اهمیت اوقات فراغت و تلاش دستگاه‌ها برای پرثمر شدن ایام فراغت گفت: اگر نتوانیم برنامه‌های مدونی برای جوانان و نوجوان طراحی کنیم کسان دیگری این کار را خواهند کرد که سرانجام آن تباهی آینده‌سازان مملکت است.

23654

وی در ادامه با بیان این‌که نهادهایی مانند فنی‌وحرفه‌ای اهمیت بسزایی در آموزش جوانان جویای‌کار و نیز پر کردن اوقات فراغت آن‌ها به بهترین نحو دارند، ادامه داد: متأسفانه چند صباحی است که فنی و حرفه‌ای دهدشت به خاطر برخی مسائل حاشیه‌ای کاملاً به حالت رکود رفته است.

فرماندار کهگیلویه با انتقاد از مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان به خاطر بی‌توجهی به فنی‌وحرفه‌ای دهدشت تصریح‌کرد: مدیرکل باید در مورد این مسئله جوابگو باشد.

جعفری ادامه داد: مردم شهرستان کهگیلویه به حق از مرکز فنی‌وحرفه‌ای دهدشت توقع فعالیت بیشتر و مؤثرتر دارند و با روشی که مدیران این مرکز در پیش گرفته‌اند راه به جایی نخواهند برد.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: از شواهد و قراین پیدا است که فنی‌‌وحرفه‌ای دهدشت به امان خدا رها شده است.

جعفری با انتقاد از مدیریت فنی‌وحرفه‌ای دهدشت که هنوز نتوانسته است مسئله سرویس ایاب و ذهاب کارآموزان را حل‌وفصل کند، ادامه داد: چوب چنین سوء‌مدیریت‌هایی را تنها مردم و جوانان جویای کار شهرستان می‌خورند.

مقام ارشد اجرایی شهرستان کهگیلویه خاطرنشان‌ کرد: توقع ما از مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان ساماندهی وضعیت فنی و حرفه‌ای دهدشت است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • در انتظار عدالت گفت:

    بیست سالی است که کهگیلویه از مدار پیشرفت و توسعه خارج شده و آثار محرومیت و بدبختی را در صورت مردم میتوان به خوبی دید . کلید حل مشکلات هم در برنامه ریزی , فرهنگ الگوبرداری و برطرف کردن معضلات اقتصادی مردم هست.
    به نظر من مشکل از مدیریت فنی و حرفه ای نیست مشکل از ریشه است.

  • مجید گفت:

    فرماندار کهگیلویه خودش از ضعیفترین فرمانداران این شهرستان بوده و واقعا نگران کننده هستند .

پربازديد