تاریخ درج خبر : 1391/07/04
کد خبر : ۳۵۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری تورهای گردشگری با هدف معرفی جاذبه‌های استان

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری برنامه های متنوع در هفته‌ی گردشگری از 5 تا 12 مهر خبر داد.
علیرضا ایزدی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در قالب نمایش‌های آیینی و اجرای موسیقی سنتی در روز جهانی جهانگردی، گفت: در هفته‌ی گردشگری نمایشگاه بازارچه سفر در مرکز شهر یاسوج برگزار می‌شود. همچنین اجرای مسابقات ورزشی شامل دارت ویژه بانوان ، دومین جام فوتسال با حضور یازده تیم از ادارات کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور و اولین کورس اسب دوانی برگزار می شود.
وی برگزاری تورهای گردشگری با هدف شناسایی و معرفی جاذبه‌های گردشگری استان را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در هفته‌ی گردشگری دانست و افزود: در این هفته علاوه بر اجرای برنامه پرواز بادبادک ها و آتش بازی، اجرای ورزشهای باستانی در محل پارک ساحلی شهر یاسوج برگزار می‌شود.
ایزدی همچنین با اشاره به برگزاری نشست تخصصی با اصحاب رسانه ، اظهار کرد: از زحمات نمایندگان مطبوعات ، خبرگزاریها به جهت اطلاع رسانی و پوشش خبری رویدادهای این اداره کل تقدیر می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح چند پروژه گردشگری را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در هفته‌ی گردشگری دانست.

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد