تاریخ درج خبر : 1393/05/27
کد خبر : ۳۵۰۳۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برای بازگشایی تنها جایگاه سی‌.ان‌.جی سی‌سخت زندان را به جان می‌خرم

شهردار سی‌سخت گفت: حاضرم برای بازگشایی دوباره تنها جایگاه سی‌.ان‌.جی سی‌سخت و برقراری عدالت در توزیع اعتبارات مشقت زندان را تحمل کرده و به جان می‌خرم.

mohmad

حسین محمدخانی  با بیان مشکلاتی که شهرداری سی‌سخت به خصوص در بحث بدهکاری‌ها دارد، اظهار کرد: حیف است شهری مانند سی‌سخت که آب و هوایی متفاوت در منطقه جنوب‌غربی کشور دارد و سالانه پذیرای هزاران مسافر و گردشگر است، چنین وضعیت بدی داشته باشد.

شهردار سی‌سخت با اشاره به بدهکاری چند میلیارد تومانی شهرداری سی‌سخت گفت: با این حجم از بدهی و با نبود هیچ درآمدی وضعیت شهرداری این شهر توریستی قابل گفتن نیست.

محمدخانی با انتقاد از وضعیت تخصیص و توزیع اعتبارات ماده ۱۸۰ در استان گفت: به یک شهرداری ۸ میلیارد تومان می‌دهند و به ما یک ریال هم تعلق نمی‌گیرد که این نشان دهنده عدالت نیست.

شهردار شهر توریستی سی‌سخت در ادامه با بیان بدهکاری ۱٫۵ میلیارد تومانی جایگاه سوخت سی‌ان‌جی در این شهر گفت: بر اثر بدهی گاز این جایگاه را قطع کردند و اکنون تعداد زیادی جوان سی‌سختی که تنها امیدشان به کار در آژانس‌های تاکسی تلفنی بود، به یأس مبدل گشته است.

محمدخانی ادامه داد: حاضرم به عنوان شهردار سی‌سخت مشقت زندان را تحمل کنم تا این جایگاه شروع به کار کند و ده‌ها جوان سی‌سختی که نان خانواده را با آژانس تلفنی و با تکیه بر همین سوخت سی‌ان‌جی تأمین می‌کردند، دوباره کار خود را از سر گیرند.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • عباس گفت:

    سلام اخه شهرداری که درامد نداره و روزی یک پروانه هم صادر نمیکنه این همه کارگر و مهندس بی تجربه رو میخواد چه کار

  • دنااااا گفت:

    آقای محمد خانی دلسوزی ها دیگر بس است!مدیریت و برنامه ها را رو کنید!!

پربازديد