تاریخ درج خبر : 1393/05/28
کد خبر : ۳۵۱۱۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فروزان: سامانه اتوماسیون اداری آموزش و پرورش دهدشت راه اندازی شد

مدیر آموزش و پرورش دهدشت از راه‌اندازی سامانه اتوماسیون اداری در آموزش و پرورش این شهر خبر داد.

سید لطف‌الله فروزان در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان که به ریاست فرماندار در محل اداره آموزش و پرورش دهدشت برگزار شد، اظهار داشت: ۹۰۰ دانش‌آموز متوسطه اول در کلاس‌های طرح اوقات فراغت شرکت دارند.

81242490-5831646

رئیس آموزش و پرورش دهدشت تصریح کرد: دانش‌آموزان با شرکت در کلاس‌های اوقات فراغت به یادگیری بصیرت‌افزایی، آموزش اخلاق می‌پردازند.
فروزان فعالیت سه پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در آموزش و پرورش دهدشت را متذکر شد و گفت: ۳۳ دانش‌آموز در پایگاه ورزشی، ۵۲ دانش‌آموز در پایگاه دارالقرآن و ۵۴ دانش‌آموز در پایگاه جوانان از آموزش‌های طرح اوقات فراغت برخوردار شدند.
فروزان با اشاره به اجرای طرح هجرت ۳ در مدارس دهدشت، خاطرنشان کرد: ۴۵۰ دانش‌آموز بسیجی در این طرح شرکت دارند.
این مسئول رنگ‌آمیزی سالن شهید مطهری دهدشت با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال و دیوارنویسی و زیباسازی سه باب مدرسه دیگر را از جمله برنامه‌های طرح هجرت ۳ در دهدشت عنوان و تصریح کرد: این طرح با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و پایگاه شهید فهمیده هم اکنون در حال برگزاری است.
رئیس آموزش و پرورش دهدشت راه‌اندازی سامانه اتوماسیون اداری مجموعه آموزش و پرورش دهدشت را از اقدامات مهم این مجموعه در این ماه برشمرد و افزود: این سامانه با هزینه ۲۵۰ میلیون ریال راه‌اندازی شده است.
به گفته فروزان مدیریت آموزش و پرورش دهدشت چهارمین مجموعه آموزش و پرورش در سطح کهگیلویه و بویراحمد است که سامانه اتوماسیون اداری را راه‌اندازی کرده است.
فروزان حذف مکاتبات اداری و انتقال سریع اطلاعات و نامه‌ها را از مزایای این سامانه عنوان و خاطرنشان کرد: به منظور بهره‌برداری هرچه بهتر و بیشتر از پتانسیل موجود نصب سامانه اتوماسیون در آموزش و پرورش یک ضرورت به نظر می‌رسید.
دبیر شورای آموزش و پرورش دهدشت تصریح کرد: با برگزاری کارگاه آموزشی دستورالعمل استفاده از این سامانه به کادر اداری و مدیران مجتمع‌ها تشریح شده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد