تاریخ درج خبر : 1393/05/28
کد خبر : ۳۵۱۹۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

توصیه زارعی به نمایندگان مجلس در خصوص استیضاح وزیرعلوم

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس با توجه به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید هستیم به استیضاح وزیر علوم و تحقیقات رأی ندهند.

غلام محمد زارعی افزود: با توجه به ضرورت هماهنگی و همدلی بیشتر بین مجلس و دولت برای پیشبرد اهداف مردم که ضروری ترین آن اشتغال جامعه است و تأکیدات مقام معظم رهبری بر همگرایی دولت و مجلس امیدواریم که نمایندگان مجلس به لحاظ ضرورت موضوع و با توجه به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید هستیم به استیضاح وزیر علوم و تحقیقات رأی ندهند و با ابقاء وزیر علوم زمینه آرامش و پیشرفت بیشتر در حوزه دانشگاهها را فراهم کنند.

وی اظهارکرد: اگر اشکالات موردی وجود داشته باشد نمایندگان نگران باشند قطعا این نگرانی ها رفع خواهد شد و وزیر علوم هم با ضرورت توجه به نقطه نظرات نمایندگان اشکالات رفع خواهد شد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استیضاح وزیر علوم دلایل مختلفی دارد بخشی از روی دلسوزی و بخشی نیز با برداشت سیاسی مطرح شده است.

زارعی بیان کرد: هر مبنایی که برای استیضاح وزیر علوم وجود دارد باید تقوای الهی، توجه به مصالح کشور و منافع مردم و ضرورت همگرایی و همدلی بین مسئولان دیده شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم در استیضاح وزیر علوم مسایل سیاسی و شخصی، منافع حزبی و جریانی وجود نداشته باشد و با رعایت منافع و مصالح ملی، کاری نکینم که جامعه از عملکرد مجلس نگران و ناراضی شود.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهدی کرم نیا گفت:

    اصلاح طلب یا اصو لگرا -چپ یا راست – استقبال کردن از اقای روحانی -رضایی، سخنرانی برای ولایتی ،استقبال از قالیباف،هیچ کدام مهم نیست مهم اینه که رای بیاری ،مهم اینه که قول بدی بعد فراموش کنی .

  • رازقی گفت:

    اخی خوب شد گفتی! نمیدونستن

پربازديد