تاریخ درج خبر : 1391/07/04
کد خبر : ۳۵۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس دانشگاه یاسوج را عوض کنید

استاندار کهگـــــــیلویه و بویراحمد که بعد از حضور در بین دانشــــــجویان دانشگاه آزاد گچساران، این‌بار در بین دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی یاسوج حاضر شد تا نشان دهد، که قبل از یک چهره‌ی اجرایی و عمرانی، استانداری دانشــــگاهی است.

حسین صابری در سالن کنفرانس طبقه سوم دانشکده علوم‌انسانی دانشگاه‌آزاد یاسوج،  در سالن نیمه‌خالی، یا همان نیمه‌پربه سئوالات حاضرین پاسخ گفت.

گرچه به نظر‌ می‌رسید اطلاع‌رسانی در این‌خصوص به خوبی انجام‌نگرفته بود، چرا که اکثر افرادی که در این جلسه حضور داشتند از کارکنان، پرسنل و  برخی اساتید دانشگاه‌آزاد بودند و استقبال دانشجویان از این نشست دانشـــــجویی‌ خوب نبود.

یکی از دانشجویان در سئوالی از استاندار خواست که رئیس دانشگاه‌یاسوج را تغییر دهید؟ چرا که دانشجویان از نحوه مدیریت ایشان اعتراض و گلایه دارند؟

استاندار در پاسخ به سخنان این دانشجو گفت: من چند روزی آمدم به این استان و شناخت چندانی نسبت به مسائلی که فرمودی ندارم و همیشه یک مدیر آنطوری که زیر مجموعه‌ها دوست دارند، انتخاب نمی‌شوند.

وی ادامه داد: مدیران همیشه آگاهانه و عالمانه‌انتخاب نمی‌شوند و اگر کسانی دنبال تغییر هستند، نباید مدیران به مراتب ضعیف‌تر از مدیران فعلی را انتخاب کنند.

حسین صابری اظهار کرد: اگر به نتیجه رسیدم که تغییر مدیری شرایط کار را بهتر می‌کند، شک نکنید که این‌کار را انجام می‌دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد