تاریخ درج خبر : 1393/05/29
کد خبر : ۳۵۲۷۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن‌های اسلامی ادوار دانشگاه یاسوج در حمایت از وزیرعلوم

سایت استان: اعضای شوراهای مرکزی و عمومی انجمن‌های اسلامی ادوار دانشگاه یاسوج در بیانیه ای ضمن حمایت از اقدامات وزیر علوم، از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی خواسته است فریاد واقعی جامعه دانشگاهی استان را در حمایت سیاستهای شجاعانه وزیر علوم شنیده و بزرگوارانه به آغوش ملت بازگردند.

80973524-5378355

متن کامل این بیانیه در پی می آید:

انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ پاسخی روشن، شفاف و محکم به همه کسانی بود که تاریخ این انقلاب مردمی را در انحصار یک جریان خاص میبینند.همان هایی که در هشت سال گذشته با اقدامات شگفت انگیز و دور از ذهن خویش،جریان اصیل انقلاب و امام را مورد تهدید قرار دادند.در سالهایی که گذشت اساسی ترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی که همانا استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی است توسط دلواپسان متظاهر مورد هجمه و تهدید قرار گرفت.درایت رهبر عزیز انقلاب در کنار هوشمندی مردم بیدار و با ذکاوت این سرزمین، تلاشهای نافرجامشان را ناکام گذاشت و آرای امید آفرین مردم بسیاری از نام‌های این جریان را در صندوق خانه تاریخ انقلاب بایگانی کرد.اینک و در یکمین سالگرد انتخابات پرافتخار ۲۴ خرداد،تخریب دولت و زیر سوال بردن اقدامات علمی و هوشمندانه دولت در کنترل تورم به جامانده از دولت قبل و همچنین به چالش کشاندن حضور فعال دولت در تعاملات بین المللی بر خلاف فرمایشات مقام معظم رهبری، از جمله فعالیتهای این روزهای دلواپسان است!! جریان اقتدارگرا، در جهت تلخ کردن کام دولت و مردم از هیچ اقدامی فرو گذار نمیکند. ادبیات سیاسی حاکم بر دولت گذشته، هیچ سنخیتی با قدمت و شأن ملت نجیب ایران نداشت اما دلواپسان حتی یکبار هم دل نگران حیثیت ملی این سرزمین نگشتند!! در هشت سال آشفتگی سیاسی -اقتصادی گذشته، دلواپسان امروز، آرام ترین انسانهای دیروز بودند! از جمله اقدامات پر خطر و آسیب رسان به بدنه علمی کشور، پذیرش بورسیه های فاقد صلاحیت علمی در دانشگاه های کشور بود که به جهت تامین منافع دلواپسان و انحصارگرایان، سکوت مطلق در محافل و مجالس آقایان حاکم بود تا جایی که برگزیده ترین و نخبه ترین فرزندان این مرز و بوم یا جلای وطن کردند و یا خانه نشین شدند!!! تولدِ مبارک دولت تدبیر و امید، دست منفعت طلبان و کاسب کاران را از بدنه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی جدا ساخت و این زنگ خطری بوذ برای دلواپسان که با سیاست “چماق “همواره بر سر اراده این ملت زده اند! اعضای شوراهای مرکزی و عمومی انجمن های اسلامی ادوار دانشگاه یاسوج، ضمن ابراز خرسندی از ایجاد نشاط دوباره علمی و فرهنگی در دانشگاهها پس از سالها رکود، حمایت قاطع و همه جانبه خود را از وزیر دانشمند و شجاع دولت تدبیر و امید،جناب آقای دکتر فرجی دانا اعلام نموده و با احترام کامل به حق قانونی وکلای ملت در استیضاح وزیر، از همه وکلای امضاء کننده طرح استیضاح و بخصوص نمایندگان استان خواهشمند است فریاد واقعی جامعه دانشگاهی را در حمایت از سیاستهای شجاعانه وزارت علوم بشنوند و “بزرگوارانه “به آغوش ملت بازگردند! امید است در پرتو عنایات حضرت حق و در پیروی از امام امت و خلف شایسته اش، دانشگاه به معنای واقعی مبداء تحول و تغییر مثبت گردد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اعضای شوراهای مرکزی و عمومی انجمن های اسلامی ادوار دانشگاه یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یونس گفت:

    13 نفر از کاندیدای انجمن اسلامی انصراف دادند تا انجمن منحل شود . چون بسیج و دکتر نیکروز سعی داشتند که دانشجویان اصلاح طلب عضو این انجمن نشوند. و در پی این اقدام زیرکانه دانشجویان اصلاح طلب دانشگاه انجمن منحل شد .

  • مهدی کرم نیا گفت:

    درود بر وجدانهای بیداری که در راه حق وعدالت -ازادی وازادگی -شرف و انسانیت هیچ وقت مشی کاسبکارانه نداشته وهمیشه در نفی اقتدار گرایی و انحصار طلبی قلم زده اند و در جهت تنویر افکار عمومی جانب زر و زور را نگرفته اند.

پربازديد