تاریخ درج خبر : 1391/07/04
کد خبر : ۳۵۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رهنما، ارجمند، زاده‌باقری و علیزاده رفتنی شدند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با معاونین و مدیران خودش قبلا گفته بود که اعتقادی به نیروی‌های مأمور از دستگاه‌های مختلف ندارم و در همین راستا دست به تغییرات گسترده مدیریتی زده است.

به گزارش سایت استان، مرتضی رهنما معاون سیاسی و امنیتی استاندار، ارجمند مسئول دفتر ارزیابی عملکرد، لیلا زاده باقری مشاور امور بانوان و علیزاده معاونت پشتیبانی به دلیل آنکه نیروی وزارت کشور نبودند، جزو گزینه های تغییر اعلام‌ شده اند و  قرار است تغییر کنند.

استانداری” src=”http://k-b.ir/wp-content/uploads/استانداری.gif” alt=”” width=”389″ height=”224″ />

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مرتضی رهنما معاون سیاسی خود خواسته است که دیگر در محل کارش حضور پیدا نکند و خود رنما در این زمینه می‌گوید: اعتقاد دارم آقای صابری معاون سیاسی که همراه و همگام و مطابق سیاست‌های خودش است  را باید انتخاب کند و به همین دلیل تصمیم گرفته‌ام دیگر در استانداری نباشم. بنده مثل روال گذشته خودم  هر جا که نتواستم دیگر کار کنم،  رفته‌ام کنار و بنده بخاطر اینکه شائبه‌ای بوجود نیاید از موسسه استاندارد خود خواستم که آنها  در مکاتبه‌ای با استانداری خواستار برگشت من به موسسه مذکور شوند.

علیزاده معاون توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز که خود از جمله گزینه‌هایی است که مأمور به خدمت در استانداری کهگیلویه و بویراحمد شده است، می گوید: مرتضی رهنما و لیلا زاده باقری به دلیل اتمام دوره ماموریت شان در استانداری از این اداره رفته اند.

این گزارش حاکی است که سید محمود رادمنش مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری استان نیز از جمله نیروهای مامور به خدمت در استانداری کهگیلویه و بویراحمد هستند.

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد