تاریخ درج خبر : 1393/05/29
کد خبر : ۳۵۳۳۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگترین افتخار فوتسالی کهگیلویه و بویراحمد رقم خورد

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: با قهرمانی فوتسال نوجوانان باشگاه سایپا یاسوج در کشور، بزرگترین افتخار فوتبالی این استان رقم خورد.

13920915000368_PhotoAسید پرویز موسوی اظهار کرد: تیم فوتسال نوجوانان سایپا یاسوج در مسابقات نوجوانان کشور با دست خالی به مقام قهرمانی رسید.
وی گفت: مسابقات فوتسال قهرمانی نوجوانان به صورت مجتمع و با حضور 34 تیم از بیست و دوم مردادماه به میزبانی شهر فسا برگزار شد که در پایان تیم سایپا یاسوج به مقام اول این مسابقات رسید.
رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین تیم‌های شرهانی ایلام و ستارگان طلایی زنجان به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست پیدا کردند.
این مسئول با ابراز خوشحالی از این مقام قهرمانی تصریح کرد: این تیم بدون هیچ‌گونه حمایتی به این مقام دست یافت و حتی ما در هیئت فوتبال به دلیل نبود اعتبارات نتوانستیم از نظر مالی این تیم را حمایت کنیم که در نهایت با درایت کادر فنی خوش‌فکر و با تکیه بر غیرت بازیکنان این تیم به مقام قهرمانی در کشور دست یافت.
موسوی قهرمانی این تیم را به مربیان فهیم این تیم و بازیکنان غیرتمند آن تبریک گفت و از مسئولان استانی خواست تا به پاس این مقام قهرمانی ارزنده، بازیکنان نوجوان سایپا را مورد تجلیل و تقدیر قرار دهند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد