تاریخ درج خبر : 1393/05/29
کد خبر : ۳۵۳۷۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز سومین «همایش ملی مساجد و جهان اسلام» در یاسوج

سومین ‘همایش ملی مساجد و جهان اسلام’ با حضور صاحبان ۲۵ مقاله برگزیده جهت ارائه مقاله در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

ppppoooo

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سومین «همایش ملی مساجد و جهان اسلام» در حالی در یاسوج آغاز شد که به گفته مسئولان برگزاری همایش، صاحبان 25 مقاله منتخب به ارائه مقالات خود می پردازند و در پایان از صاحبان 10 مقاله برتر با اهدای تندیس همایش و هدایایی تجلی می شوند.

در اختتامیه این همایش ملی که عصر امروز برگزار می شود، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی، نماینده ولی فقیه و همچنین نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، استاندار و معاونین، مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان بویراحمد حضور دارند.

حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه گفت: سومین همایش ملی “مساجد و جهان اسلام” با حضور دکتر محمدرضا دهشیری، معاون آموزش و پژوهش مرکز مطالعات جهانی شدن نهاد ریاست جمهوری در یاسوج برگزار می شود.

قاسمی افزود: حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی، معاون امور استان های شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور نیز در این همایش ملی حضور می یابد.

سومین همایش ملی “مساجد و جهان اسلام” امروز، 29 مرداد ماه در سالن همایش های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد