تاریخ درج خبر : 1392/04/14
کد خبر : ۳۵۳۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره تئاتر عروسکی در یاسوج پایان یافت

سایت استان: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره منطقه دو تئاتر عروسکی کشوربا معرفی برگزیدگان در یاسوج به کار خود پایان داد.

در این آیین که شب پنجشنبه در تالار هنرنمای شهر یاسوج برگزار شد، براساس رای هیئت داوران سه نمایش سنگ ها بی گناهند از استان آذربایجان غربی، گرگ قصه ها از تهران و کلوچه های خدا از استان کهگیلویه وبویراحمد حائز رتبه های برتر شدند.

123654

هیئت داوران در بخش نویسندگی جایزه خود را به راحله خادمی نویسنده نمایش دریای سرخ از هرمزگان اهدا کرد.

جایزه کارگردانی این جشنواره به محسن عظیمی کارگردان نمایش “ددردودم” از استان مرکزی تعلق گرفت.

در بخش عروسک گردانی لوح تقدیرهیئات داوران به شادی پاکزاد و اسرین ابراهیمی عروسک گردان های نمایش مرغک بودن از آذربایجان غربی اهدا شد.

جایزه ویژه عروسک گردانی این جشنواره نیز به فاطمه گلچین، معصومه روزبهانی ورقیه ابراهیم پور تعلق گرفت.

هیئت داوران در بخش طراحی صحنه از اسرین ابراهیمی طراح صحنه نمایش مرغک بودن تقدیر کردند و جایزه ویژه خود را به طراح صحنه نمایش دریای سرخ از هرمزگان اهدا نمودند.

در بخش طراحی و ساخت عروسک هم شادی پاکزاد و اسرین ابراهیمی برای نمایش مرغک بودن مود تقدیر قرار گرفتند و جایزه ویژه این بخش نیز به نمایش ددرددم اثر محسن عظیمی پویا رسید.

جایزه ویژه بخش موسیقی جشنواره به محسن حاجی زاده برای نمایش دریای سرخ اهدا شد و جایزه بهترین طراحی بروشور هم به نمایش مرغک بودن اثر اسرین ابراهیمی تعلق گرفت.

17گروه نمایشی از استانهای تهران، ایلام، مرکزی، آذربایجان غربی، یزد و کهگیلویه و بویراحمد به مدت دو روز در این جشنواره به رقابت پرداختند.

حسن دادشکر، فهیمه میرزاحسینی و امیر مشهدی عباس، داوران بخش تئاتر عروسکی مربیان و محمد علی یزدان شناس، لیلی دولت آبادی و نوشین فرهادی داوران بخش اعضا بودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد