تاریخ درج خبر : 1393/05/29
کد خبر : ۳۵۴۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جوان هم استانی نیازمند کمک خیرین + مدارک پزشکی

جوان هم استانی که دچار بیماری صعب العلاج است دست یاری به سوی افراد خیر دراز کرده تا بلکه بتواند این بیماری را درمان کند.

علی جوهری 32 ساله ساکن شهرک گچ بلند از توابع شهرستان بهمئی که نزدیک به 5 سال از بیماری آلرژی شدید رنج می برد.

به گزارش خبرنگار سایت استان، جوهری در گفت و گویی اظهار داشت: در سال 88 هنگام کار دچار خونریزی از ناحیه حلق و بینی شدم که ابتدا این امر را ساده گرفتم اما هر کاری کردم خون بند نیامد.

olbsthzbygo_0

وی ادامه داد: با مراجعه به بهداری بهمئی و درخواست کمک نیز مشکل حل نشد که به صورت اورژانسی به بهبهان منتقل شدم و پس از اینکه مرا به اتاق عمل بردند به سختی توانستند جلوی خونریزی را بگیرند.

این بیمار افزود: پس از چند لحظه از بند آمدن خونریزی و انجام معاینه و آزمایشات لازم مرا به اهواز، سپس شیراز و از آنجا به بیمارستان شهید بقایی تهران منتقل نمودند که پزشکان علت این خونریزی را آلرژی شدید خونی بیان کردند و این بیماری را یکی از بیماری های مقاوم در برابر درمان و صعب العلاج برای ما معرفی کردند.

جوهری با گذشت سالها از تحمل رنج این بیماری همچنان به صورت هفتگی،ماهانه ،دوره 6 ماهه و یکساله به صورت منظم از واکسنهای مخصوصی استفاده می کند و تا 3 سال دیگر ادامه دهد که هزینه هر کدام از واکسنها حداقل130 هزار تومان است.

او می گوید :تاکنون هیچ موسسه و یا نهادی از بنده حمایت ننموده است و تنها چند نفر از بستگان کمکهای موردی به بنده داشتند که تا الان با مشقت موفق شدم دوره درمان خود را بگذرانم .
این بیمار نیازمند به ما گفت که از ماه گذشته توان پرداخت هزینه واکسن و مراجعه به کلینیک آلرژی تهران را نداشت و درمان را متوقف کرد که این شرایط از نظر پزشکی بسیار خطرناک است و سلامتی وی را به خطر می اندازد.

جوهری دارای 2 فرزند است که یکی از آنها دانش آموز دبستانی است و دارای یک منزل مسکونی طرح مسکن مهر است که توان پرداخت اقساط آن را نیز ندارد.

این کارگر ساختمانی که به علت نامعلوم به این بیماری نادر و صعب العلاج مبتلا شده است توان انجام هیچ کاری را ندارد و در صورت خونریزی باید سریعا بستری شود و تحت نظر پزشک متخصص درمان موقت شود.

جوهری می گوید : بنده تا حالا با وجود مشکلات فراوان دوام آوردم اما اکنون که چیزی برای من نمانده و توان پرداخت هزینه های درمان را نیز ندارم تنها امید من به خداوند و سپس کمک خیرین است.

از کلیه خیرینی که توان کمک مالی و یا تقبل هزینه درمان این بیمار را دارند تقاضا می شود با شماره همراه 09168712835 متعلق به آقای علی جوهری و یا از طریق تماس با دفتر سایت استان به شماره 33221114 – 074 اعلام آمادگی کرده تا کمک‌های آنان به دست این جوان هم استانی رسانده شود.

منبع:آوای ماغر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد