تاریخ درج خبر : 1393/05/30
کد خبر : ۳۵۵۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار گچساران: آتش‌سوزی منطقه گردشگری دیل مهار شد

فرماندار گچساران گفت: آتش‌سوزی مناطق گردشگری دیل به همت امدادگران و مردم کاملا مهار شد.

به گزارش خبرنگار سایت استان، عبدالرحیم رحیمی ظهر در واکنش به برخی شایعات و پیامک‎های تلفنی مبنی‌بر اینکه منطقه گردشگری قلات گناوه از شب گذشته در حال آتش‌سوزی است و فریاد رسی نیست، اظهار کرد: این آتش‌سوزی که غروب روز چهارشنبه شروع شد با تلاش ستاد بحران، مشارکت مردم و امدادگران شب گذشته خاموش شد.rahimi

وی با بیان اینکه من و همکارانم دیشب در منطقه و در حال کمک به خاموش کردن آتش بودیم، افزود: متاسفانه از 8 صبح دوباره آتش‌سوزی شروع شد و امدادگران و مردم دوباره مشغول به مهار آتش شدند که ما و همکاران نیز هم‌زمان در مطقه سیل‌زده نازمکان و رودبال مشغول باز کردن جاده‌ و… بودیم.

وی ادامه داد: و در عین‎حال تلفنی مشغول پیگیری آتش و قطع برق مناطق و روستاها بودیم.

فرماندار گچساران از مهار کامل آتش سوزی خبرداد و گفت: اکنون با همت مسئولان، امدادگران و مردم طبیعت دوست آتش‌سوزی قلات گناوه کاملا مهار شد و اکنون در حال برگشت هستیم.

وی خاطرنشان کرد: 12 هکتار از قلات منطقه گردشگری دیل در آتش سوخت.

رحیمی با بیان اینکه منطقه دیل از جمله مناطق زیبای گردشگری است، تصریح کرد: متاسفانه بی‌احتیاطی گردشگران سبب شد که تعدادی درخت و چندین هکتار زمین در این آتش‌سوزی طعمه حریق شود.

فرماندار گچساران در پایان اذعان کرد: ستادبحران و مسئولان گچساران همیشه در همه سوانح در هرساعتی از شبانه‌روز حضور داشته‌اند و همه تلاش خود را در راستای حفظ آرامش مردم به کار گرفته‎اند، که به همه آنان نیز خداقوت می‌گویم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد