تاریخ درج خبر : 1391/07/05
کد خبر : ۳۵۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

410 میلیارد ریال درآمد عمومی در استان وصول شد

سایت استان: معاون سازمان امور اقتصادی و دارایی و رییس خزانه کهگیلویه و بویراحمد گفت :410 میلیارد ریال درآمد عمومی در نیمه نخست امسال در این استان وصول شد.
‘غضنفر آرام’ افزود: میزان وصول درآمد عمومی مصوب 42 درصد تحقق یافته است.

وی میزان درآمد مصوب استان در نیمه نخست امسال را افزون بر یکهزارمیلیارد ریال عنوان کرد وافزود: میزان در آمد مصوب نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 25درصد رشد داشته است.

وی میزان کل گردش عملیات خزانه در شش ماهه نخست سال 91 در این استان را نیز افزون بر یکهزار و780 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: بیشترین میزان گردش خزانه در سال گذشته از محل اعتبارات خشکسالی و حوادث بوده است.

میزان کل گردش مالی سال 90 در استان را افزون بر پنج هزار و 470 میلیارد ریال اعلام کردوگفت: کل اعتبارات هزینه ای سال 90 اعم از پرداختی و دریافتی در استان نیز افزون بر سه هزار و 280 میلیارد ریال بوده است.

وی بیان کرد: با توجه به بررسی های انجام شده میزان گردش عملیاتی در سال 90 این استان نسبت به سال 89 افزون بر 125درصد رشد نشان می دهد.

آرام میزان اعتبارات تملک و دارایی های استان را در سال 90 افزون بر 218 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: میزان دریافتی و پرداخت اعتبارات تملک و دارایی در استان درشش ماهه اوال امسال نیزافزون بر 360 میلیارد ریال بوده است.

معاون هزینه ای سازمان اقتصاد و دارایی کهگیلویه وبویراحمد میزان نرخ رشد درآمدهای وصولی در سطح استان را در سال گذشته افزون بر 161درصد عنوان کرد.

وی ابراز داشت: بیش از 87درصد میزان درآمدهای وصولی در کهگیلویه وبویراحمد از طریق درآمدهای مالیاتی است.

آرام با بیان اینکه بر اساس قانون 50درصد گردش های مالیاتی در خزانه صرف امور زیربنایی در استان می شود افزود: سال گذشته افزون بر 550 میلیارد ریال از این محل در بخش های مختلف در سطح استان هزینه شد.

معاون سازمان اقتصاد و دارایی کهگیلویه وبویراحمد تعداد کل کارمندان حقوق بگیر در سطح دستگاه هایی اجرایی استان را که از محل خزانه استان حقوق دریافت می کنند را افزون بر 20 هزار و 640 نفر اعلام کرد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد